Skocz do zawartości

Recommended Posts

A rzeczywiście była zasiłka, nie doczytałem :P. Obudowa widzę "sroga" %-), ale kręcić można tylko musisz na temperatury bardziej uważać, no chyba, że zdejmiesz bok, ale kurzyć się będzie :D.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na Phenomie II x4 955 lekko podkręconym na 3.6 i grafice gtx 460 najwięcej fps uzyskałem z patchem 1.0.4.0 a instalowałem wszystkie dostępne. Na full detalach mam około. 60-70 fps. Dodam jeszcze że patch 1.0.7.0 dodaje nowe cienie i tekstury które obciążają sprzęt.

Edytowane przez dudson1993
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wystarczy zrobić sobie plik command oraz przeorać folder gry programem contig i powinieneś zyskać kilka FPS.

Patch 1.0.7 dodaje cienie i tekstury ale można je wyłączyć i gra działa i wygląda tak jak na 1.0.4 plus większa optymalizacja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cienie w tej grze są tak potrzebne jak śnieg na wiosnę. Ustawić na Low, Night Shadows na Off i gra musi chodzić płynnie.

Pamiętam jak u kumpla uruchomiliśmy GTA w FHD na 36" Samsungu.

Jego zestaw:

Q6600 (bez OC), 8800GT 1GB Gainward, 4GB DDR2 1066. Gra bez żadnych paczy, komandów, modów. Detale takie na ile pozwalał VRAM i gra chodziła płynnie!!! Mam gdzieś filmik kręcony w trakcie gry.

 

Coś w tym zestawie jest nie tak, że gra się tak tnie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...