Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Nie wiem z jakiego powodu ale wydajność w grze podanej w temacie jest bardzo niska.

Na lotnisku jest to nawet 60 FPS a gdy tylko jadę w mieście schodzi poniżej 20. Oczywiście mowa o Max Detalach.

Config:

AMD Athlon X2 250

ASRock N68C-S UCC

2GB DDR3 10600 GoodRam (1 kość)

Palit GTX260 Sonic (216SP 896MB) (używka)

OCZ ModXStream 500W

 

PS: Nie wiem czy to ma jakąś różnicę w wydajności ale wcześniej grałem na 6 letnim zapełnionym dysku 160GB. Nie sprawdzałem go na moim Segate Barracuda (500GB).Będę wdzięczny za jakiekolwiek pomysły.

Link to post
Share on other sites

A może ma jakieś dodatkowe tekstury zainstalowane. Nie pamiętam czy do Crysisa czy do GTA 4 była paczka lepszych tekstur i też potrafiła przymulić.

 

Ta gra strasznie zżera pamięć na karcie graficznej. Zmniejsz trochę poziom szczegółów. Słyszałem że potrafi zużyć jej nawet 1.5Gb

Pamięć ma znaczenie jak się gra w dużych rozdzielczościach. W Full HD 1gb zazwyczaj starcza ale już wyżesz rozdzielczości to wiecej potrzebują.

Link to post
Share on other sites

Spartana. A patcha to bierz 1.0.7.0 najlepszy. Poziom szczegółów weź sobie na 20(ten pierwszy i drugi słupek) Oraz cienie ustaw na Low jak i Nocne Efekty.

Edytowane przez Kuba Mily JDM
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

z ponizej moij Configiem na ALL na MAX chodzi ...bez zaciny 67 FPS

I co to wniosło do tematu? Show off %-)?

Myślisz że stery robione przez nV pod GTA 4 też coś pomogą?

Nv robi stery konkretnie pod tę grę %-) ? To się przyznam nie wiedziałem, ale wiesz zainstalować zawsze możesz, nic złego się raczej nie stanie, ale i tak procek tutaj rozdaje karty. Jak kupisz spartana, to źle nie powinno być, ale jeszcze napisz jaką masz obudową, bo wiesz, może sama w sobie to też piekarnik. A no i kwestia zasilacza, bo jeśli masz "bombkę" to lepiej nie podkręcać. Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Hee obudowe to powiem ci że nie wiem jaką mam.. kompa kupiłem w MediaExpercie z 7 lat temu a niecały rok temu wymieniłem wszystkie podzespoły... Wiem że z przodu mam logo z napisem Super Power a z zasilaczem nie będzie problemu raczej (1 post) ^^

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...