Skocz do zawartości

Nowy telefon w ramach przedłużenia umowy POMOCY!


Recommended Posts

Witam. Zacznę od tego, że przedłużam umowę w plusie i mam do wyboru telefony takie jak zaznaczyłem na czerwono. Mogę dołożyć max 350 zł. Nie oferujcie mi porzucenia umowy w plusie i przejścia gdzie indziej, bo taka opcja nie wchodzi w grę, pomóżcie po prostu wybrać jak najlepszy telefon z tej oferty i w tej cenie. Za pomoc stawiam plusiki!!!

 

1. http://i.imgur.com/JDsDd.jpg

 

2. http://i.imgur.com/QEWEP.jpg

 

Nie chcę nikomu nasuwać nic, ale jak przejrzałem tą całą ofertę, to chyba po mojemu 2 najlepsze telefony to: Samsung GT-S5830 Ace i Sony Ericsson Xperia neo V. Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Ace i Wildfire zbudowane są na dokładnie tych samych podzespołach (procesor i grafika), mają wyświetlacze o takiej samej rozdzielczości.

 

Ace ma trochę większy ekran: 3,5" vs. 3,2", aparat robiący odrobinę lepsze zdjęcia (według różnych wiarygodnych serwisów) - ale oba mają autofocus, z kolei Wildfire S ma więcej pamięci na aplikacje 512 vs 158, niemal dwa razy więcej RAM i nakładkę Sens! Nie warto dopłacać 200 zł do Ace'a.

 

Źródło porównania: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3724&idPhone2=3777

 

Z kolei SE neo V korzysta ze zdecydowanie nowszych podzespołów - nowszej generacji proces i grafika. Dodatkowo lepszy i większy wyświetlacz oraz obiecywane przez Sony lepsze wsparcie swoich urządzeń. Jedynymi minusami są jakość materiałów i, moi znaniem, słaby design.

 

Jeżeli w grę wchodzą tylko telefony z listy, bierz Wildfire lub Noe V.

Wildfire jest tańszy, ale od razu po rozpakowaniu masz dobry telefon dzięki HTC Sens i dobrej jakości wykonania.

Neo V - trzeba dopłacić 200 zł, ale jeżeli zamierzasz grać i ogólnie korzystać z telefonu intensywniej, to zdecydowanie warto!

Edytowane przez jack_rackham
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

 

Nie przyrównuj Wildfire S do Ace'a. Jego to można do Gio... Ace jest zdecydowanie wydajniejszy i po prostu lepszy.

 

Co do konfrontacji Ace vs Neo V to jeśli nie trzeba nic dopłacać to wziąłbym Neo V.

Link to post
Share on other sites

Co śmieszne, to właśnie do Ace muszę dopłacić 20 zł. więcej jakbym chciał go brać jak do Neo V ;). W takim razie tu piszą wszyscy, że Neo V, na necie też trochę poczytałem (mam nadzieje, że ta obudowa nie jest aż tak zła). Więc biorę Neo V.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

 Nie przyrównuj Wildfire S do Ace'a. Jego to można do Gio... Ace jest zdecydowanie wydajniejszy i po prostu lepszy.

Odnośnie wydajności:

http://pclab.pl/art46371-7.html">http://pclab.pl/art46371-7.html

 

Różnice są minimalne :) po prostu nie może być inaczej, ponieważ oba telefony korzystają z tych samych podzespołów! Różnica to 200 MHz w taktowaniu procesora, Nie wprowadzajmy ludzi w błąd pisząc, że Ace jest zdecydowanie wydajniejszy :) a że jest "po prostu lepszy"? też wątpię ;) telefony są porównywalne...

Edytowane przez jack_rackham
Link to post
Share on other sites

Z ciekawości patrzałem jak chodzą gry na Wildzie i Arcu. Znalazłem test Angry Birds, to na Arcu chodzi idealnie, a już na Wildzie się tnie jak cholera ;/ więc Arc jednak lepszy, jeżeli chodzi o takie nawet mało wymagające gierki.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Na jednym i na drugim nie działa płynnie :/.

 

-------------

 

Ogólnie też Neo ma lepsze parametry od Ace. Kamera, procesor, wyświetlacz, ram, pamięć, rozdzielczość, drugi aparat, flash, układ graficzny. Co tu dużo mówić inna klasa telefonu.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

autorze prosze nie bierz zadnych z tych telefonow (poniewaz sa na androidzie ) wybieraj tylko i wylacznie ios poczytaj troche na ten temat jedz do sklepu gdzie sa iphone 4 i sam dojdziesz do wniosku ze ios to najlepszy system jaki powstal !!!!!!!!!

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

Ace i Wildfire zbudowane są na dokładnie tych samych podzespołach (procesor i grafika), mają wyświetlacze o takiej samej rozdzielczości. Ace ma trochę większy ekran: 3,5" vs. 3,2", aparat robiący odrobinę lepsze zdjęcia (według różnych wiarygodnych serwisów) - ale oba mają autofocus, z kolei Wildfire S ma więcej pamięci na aplikacje 512 vs 158, niemal dwa razy więcej RAM i nakładkę Sens! Nie warto dopłacać 200 zł do Ace'a. Źródło porównania: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3724&idPhone2=3777 Z kolei SE neo V korzysta ze zdecydowanie nowszych podzespołów - nowszej generacji proces i grafika. Dodatkowo lepszy i większy wyświetlacz oraz obiecywane przez Sony lepsze wsparcie swoich urządzeń. Jedynymi minusami są jakość materiałów i, moi znaniem, słaby design. Jeżeli w grę wchodzą tylko telefony z listy, bierz Wildfire lub Noe V. Wildfire jest tańszy, ale od razu po rozpakowaniu masz dobry telefon dzięki HTC Sens i dobrej jakości wykonania. Neo V - trzeba dopłacić 200 zł, ale jeżeli zamierzasz grać i ogólnie korzystać z telefonu intensywniej, to zdecydowanie warto!

 

jestem posiadaczem Wildfire S i jedyną bolączką tego telefonu jest jest pamięć wewnętrzna. Nie ma 512 MB na aplikacje co mnie bardzo zmartwiło po pierwszym uruchomieniu. Co prawda można przenieść aplikację na kartę ale i tak część zostaje w pamięci telefonu. Po hard resecie na Androidzie 2.3.5 MB na aplikacje jest właśnie 150. Mając Twój dylemat nie zastanawiałbym się zbyt długo. W SE masz choćby procesor 1GHz a w WFS 600MHz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...