Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam takie pytanko odnośnie podłączania słuchawek USB (dokładnie MEDIA-TECH MT3537) do karty dzwiękowej. Obecnie podłączam je do portu USB 2.0 z tyłu obudowy (płyta gł. w sygnaturce poniżej). Ale gdy bym chciał kupić np. ASUSA Xonar to na zdjęciach widzę (z resztą nie tylko tej karty) że na śledziu nie ma tam portu USB. Czy w takim razie mając taką kartę i podłączając ją nadal bezpośrednio do płyty gł. zauważyłbym jakąś różnicę??? Z góry thx :D

Link to post
Share on other sites

Na Xonarach nie ma portu usb i nie będzie. Usb przy sprzęcie klasy Xonara byłoby wąskim gardłem dla sygnału. Słuchawki musiałbys wpiąć bezposrednio do karty aby korzystać z jej profitów, wpięcie słuchawek poza kartę nic nie daje w poprawie dzwięku. Cudów nie ma. Podejrzewam, że czeka Cie zmiana słuchawek na normalnym wtyku jack 3.5mm/6mm

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchawki z USB mają swój układ dźwiękowy. Jakiej karty byś nie miał to i tak zagrają wszędzie tak samo. Tak jak napisał mój przedmówca - chcesz mieć dobry dźwięk to kup Xonara i słuchawki z wejściem typu jack :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio kupiłem Creative HS-1200 Digital Wireless Gaming Headset. Po podłączeniu byłem wkurzony, że nie korzystają z mojej karty dzwiękowej... Wysłałem do nich e-maila z zapytaniem, a w odpowiedzi dostałem:

 

"Dziekujemy za kontakt z Creative Labs.

Stosowanie dwóch kart dźwiękowych nie jest wspierane z naszej strony.

Słuchawki HS-1200 są traktowane przez system operacyjny jako oddzielna karta. Zmiany wprowadzone w ustawieniach karty X-Fi nie będą miały żadnego wpływu na słuchawki."

 

Zgon z mojej strony xDD

 

Tyle dobrze, że słuchawki mają swoje ustawienia: crystalizera , CMSS-3D i Eax...

Link to post
Share on other sites

Z testu w skypie mogę powiedzieć, że jakość mic jest dobra. Też nie chciałem kabli, u mnie creative hs-1200 maja minusa za to, że są widziane jako osobna karta. Ponieważ mam suprime fx x-fi, po zainstalowaniu słuchawek - Creative console luncher dla nich nie działa, działa tylko dla karty !!! I lipa jest straszna...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...