Skocz do zawartości

Nowa Buda za pare miesięcy na "Lata"


Recommended Posts

Witam

 

Ogólenie , czyli wstępne poszukiwania obudowy na lata.

 

Mam rygorystyczne wymogi więc i poszukiwania są zawężone , kwota którą planóje przeznaczyć to maxymalnie 1200 zł.

 

Co oczkuję przestrzeni , stylowego nie wydziwionego wyglądu , ponadprzeciętnej wętylacji przy wysokiej ciszy , koniecznie czarna z oknem.

 

Z moich obserwacji ustaliłem że konkurętami będą corsair 800t i silverstone FT02.

 

Wasze propozycje.

 

Z góry dzięki za rady ;)

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dzieki ale jestem z tych co mogą wydać więcej pieniędzy w dobrze zainwestowany i przemyślany produkt ale nie wydawać kasę + za markę.

 

Może i jest dobra ale zdecydowanie nie warta ceny pozatym niestarczyło by mi wtedy na chłodzenie LC :)

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

THX voxcordi

 

Może i LianLi są holernie drogie ale dokłanie pooglądałem filmiki i widzę że to case king , wezmę pod uwagę towoją propozycje :)

 

Ps: Wpadła mi w oko jeszcze - Silverstone TJ11B-W

Cena zaporowa ale jak się upre i na 10 lat starczy to nazbieram trohe kaski ;)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Te lian li to przereklamowane jak nie wiem. Moim zdaniem wybory są dwa, w zależności od stylu jaki preferujesz - kosmiczny - haf-x, skromny - corsair 800D.

 

ps, w haf-x mam temperatury kart w SLI przy obciążeniu identyczne jak każdej z nich, podłączonej w single przy otwartej obudowie ;)

Link to post
Share on other sites

Co jak co corsair robi dobre obudowy ale pod względem chłodzenia i wyciszenia silverstone nie ma sobie ruwnych.

Dzięki owruconemu mątażowi płyty i przepływie powietrza od dołu do gury ta buda potrafi oniżyć temperatury o 10*C dla każdego elemętu kompa w poruwnaniu do 800D.

Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

Co jak co corsair robi dobre obudowy ale pod względem chłodzenia i wyciszenia silverstone nie ma sobie ruwnych.

Po pierwsze to ortografia. Po drugie najlepiej wyciszone obudowy zawsze miał Antec i Fractal Design (żadna meshowa obudowa tak nie wycisza). Po trzecie w czym Silverstone nie ma sobie równych? Ty miałeś kiedyś w rękach obudowy od nich? Bo ja tak...
Link to post
Share on other sites

"To ma być buda na lata ?

Nawet E-ATX nie obsługuje. Ja bym tam swojego sprzętu w życiu nie wcisnął a jeszcze z WC to już w ogóle !"

 

Na serio ?

 

E-ATX + LC

http://upic.me/i/58/img_8412.jpg

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...