Skocz do zawartości

Gry w które warto zagrać


Recommended Posts

Witam :) to mój pierwszy post na tym forum , i mam taką prośbę do was czy moglibyście polecić mi jakieś ciekawe tytuły :D ? Interesują mnie wszystkie gatunki , najlepiej gry niezbyt stare z dobrą grafiką mogą być to też najnowsze tytuły te interesują mnie najbardziej, ale też gry mające rok czy dwa porobiłem sobie spore zaległości w grach :/ niestety a z gier w ktore obecnie "pykam" jakoś żadna mnie wystarczająco nie wciągneła ostatnim tytułem który bardzo mnie zają i cieszyłem się za każdym razem gdy włączałem gre był wiedzmin 2 , ale natomiast skyrima wyłączyłem po paru minutach "gry" nie przeszedłem nawet pierwszej misji

Link to post
Share on other sites

Ja czekam na Euro Truck Simulator 2 :) Nie mogę się już doczekać :D Myślę, że ME 3 ... Dla mnie akurat seria nie przemawia ale wygląda ciekawie :) Czekam do marca, wtedy kilka fajnych gier się ukaże. Do tych co teraz są to: Battlefield 3, MW3, Dirt 3 :)

Link to post
Share on other sites

Arma II CO (z modem Project Reality :D )

Mod do Battlefielda 2 Project Reality

W przypadku tych dwóch wyżej modów w żadnej innej grze nie uświadczysz takiego wysokiego poziomu Teamwork'u :) (oczywiście trzeba trafić na odpowiedni serwer a takich jest kilka :) w tym jeden 128 osobowy :))

Company of Heroes

Skyrim

Alice Madness Return

Just Cause 2

HoMM 6

Link to post
Share on other sites

single:

Deus ex HR,

Serious Sam 3,

Alice: madness returns

Shogun 2,

Saints row 3,

Dead space 2,

Singularity

 

multi:

BF 3,

Bad company 2,

Red orchestra 2,

Killing floor,

Starcraft 2,

Shogun 2.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Crysis 1,2 .; Battlefield 3; FIFA( jeżeli lubisz sport); i Far Cry 1(może stary ale jary) ,2. i czekam na Far Cry 3, Max Payne 3, i może GTA V:D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Warhammer 40000: Dawn of War II - Retribution - bardzo fajnie się gra i w singlu, mimo, że po przejściu kampanii jedną-dwoma rasami zaczyna się robić lekko oklepane, ale wtedy już można zagrać w multi czy to w standardowym trybie, czy w Last Standzie, do tego achievementy z steama ;).

 

I może tak nietypowo - z serii tanich gier - Beat Hazard i Audiosurf - super gry jak się chce z kolegami pośmiać, pograć a przy okazji posłuchać muzyki ;). Polecam. Nie wiem ile teraz kosztują, ale na święta kosztowały niecałe 2€ za każdą...

Link to post
Share on other sites

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham City

Imo. Jedne z lepszych gier ostatnich czasów, mimo że nie jestem fanboyem Batmana, nigdy go nie oglądałem ani nie czytałem. Mają mroczny klimat, zarąbisty system walki, grafika piękna.

Assasins Creed 2, Brotherhood, Revelations

Nie musisz grać nawet w pierwszą część, czyli AC, możesz zacząć od dwójki. Brotherhood i Revelations to trochę takie bardzo rozbudowane DLC(Przynajmniej takie odczucie miałem w Brotherhood, bo w Revelations jeszcze nie grałem). Wciąga na długie godziny, grafika ładna, realistyczna, fabuła mistrzowska.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...