Skocz do zawartości

DRAGON BALL!


Recommended Posts

Kurczę miałem oglądnąć wszystkie odc DBZ od nowa jakos nie chciało mi się za to zabrać :P

Oglądnąłem za to wszystkie Dragon Ball Z (Filmy Kinowe) ta podajże 14Odc. Fajne , fajne :menda:

I dziefczynki kusi mnie na Naruto Shippuuden podajże 256 :lol: Nie wiem może mi się spodoba oglądne kilka powiem wam.

Link to post
Share on other sites

Jakby to powiedzieć, Hokage to tak jakby lider wioski, przywódca. Jest to najsilniejszy shinobi Konohy. Wybierany jest on przez obecnego Hokage gdy ten już nie może pełnić swoich funkcji nawiasem mówiąc przechodzi na emeryture.:D Jeśli obecny Hokage nie jest w stanie wskazać swojego następcy bo np. nagle zmarł albo jest w ciężkim stanie (np. Tsunade ale nie będe spojlerował żeby nie psuć ci zabawy) to wówczas podczas specjalnego zebrania rada wioski wybiera nowego Hokage, jeśli zostaje zaakceptowany przez zgromadzenie to zasiada w posiadłości Hokage a jego głowa jest wyryta na skale. Moim ulubionym jest Yondaime - Minato Namikaze. Trochę się rozpisałem ale teraz już chyba wiesz kto to Hokage :)

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Naruto co tydzień w czwartek wychodzi nowy odcinek na Shippuuden.pl dobra jakość i napisy. 256 odcinków jest pierwsza seria później masz jeszcze 252 (co tydzień nowy) shippuudena :P

Z anime polecam Furi Kuri chociaż ma tylko 6 odcinków, ale mi się podobały i jeszcze Yu Yu Hakusho obejrzałem 3 odcinki jak narazie wydaje mi się ciekawe ale nigdzie nie moge znaleźć następnych odcinków :P

Link to post
Share on other sites

To szybko Ci to idzie, ale nie ma co Naruto jest świetny ba pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że jest lepszy od Dragona :D Sasori w anime to gdzieś tak początkowe odcinki Shippuudena a tym samym m.in. główny wątek drugiej serii czyli Akatsuki :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

No oglądam dzienie około 5,6 odc lekko oglądam :P Teraz jetem przy tym jak babcia chinoy cos takeigo uleczyła Garrę ^^ no zobaczymy jak dalej za******a ta manga , Ale jak dla mnie DBZ lepszy :)

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

To już jesteś przy Shippuudenie?

 

A wracając do Dragona to dzisiaj przeglądając YT natrafiłem na nową serię a mianowicie Dragon Ball Hoshi, ma to być podobno kontynuacja DBZ, choć wygląda na odświeżonego DBZ.

 

Dragonball Hoshi is supposedly going to be a manga CONTINUATION of the Dragonball Z manga where it left off with goku training uub. There will be an anime adaption as well. A newly designed ssj4 and more powerful version has been mentioned, and even a ssj5, both by Naho and Mr. Toriyama.

Ale patrząc na zwiastuny to jakość obrazu jest znacznie lepsza niż w DB Kai :D Szkoda tylko że to angielski dubbing a nie japoński :/ Ale wygląda smakowicie, poniżej zamieszczam 2 zwiastuny.

 

http://www.youtube.com/watch?v=O_sDsJjCFgE&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=hbkxlmHnq9M&feature=related

 

 

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...