Skocz do zawartości

Problem z trybem Download i Recovery HTC Desire Z


Recommended Posts

Witam forumowiczów

Dokonałem Roota telefony kierując sie opisem z tego forum.Posiadałem wczesniej Androida w wersji 2.3.3.

Po próbie uruchomienie telefonu w trybie Download (klawisz głosniej i Power) telefon wibruje ale mam ciemny ekran i miga mi dioda.

Jeśli uruchamiam telefon w trybie Recovery(klawisz ciszej i Power.Jest OK jednak nie do końca ponieważ nie mogę użyć klawiszy VOL UP lub VOL DOWN ponieważ nie reagują.

 

Jest podświetlony na niebiesko HBOOT jak i również FASTBOOT....

 

Po chwili HBOOT ładuje pliki z PC10IMG.zip

 

Po załadowaniu pliku mam możliwosć wyboru "..........start Update" YES albo NO i tak moge na okrągło

 

Nadmienie że mam taką wersje HBOOT-0.85.005

 

Nie mogę uruchomic trybu Recowery.Chciałem wgrac MIUI ale nic z tego bo potrzebuję do tego Rom Managera a aplikacja mi nie działa..To znaczy nie moge Zaflaszowac Clok.....Mam potem błąd:

"Wystapił błąd podczas próby wykonania uprzywilejowanych poleceń"

To tyle. Spotkał się ktoś z czyms podobnym?

 

 

 

Witam forumowiczów Dokonałem Roota telefony kierując sie opisem z tego forum.Posiadałem wczesniej Androida w wersji 2.3.3. Po próbie uruchomienie telefonu w trybie Download (klawisz głosniej i Power) telefon wibruje ale mam ciemny ekran i miga mi dioda. Jeśli uruchamiam telefon w trybie Recovery(klawisz ciszej i Power.Jest OK jednak nie do końca ponieważ nie mogę użyć klawiszy VOL UP lub VOL DOWN ponieważ nie reagują. Jest podświetlony na niebiesko HBOOT jak i również FASTBOOT.... Po chwili HBOOT ładuje pliki z PC10IMG.zip Po załadowaniu pliku mam możliwosć wyboru "..........start Update" YES albo NO i tak moge na okrągło Nadmienie że mam taką wersje HBOOT-0.85.005 Nie mogę uruchomic trybu Recowery.Chciałem wgrac MIUI ale nic z tego bo potrzebuję do tego Rom Managera a aplikacja mi nie działa..To znaczy nie moge Zaflaszowac Clok.....Mam potem błąd:

"Wystapił błąd podczas próby wykonania uprzywilejowanych poleceń"

To tyle. Spotkał się ktoś z czyms podobnym?

Witam forumowiczów Dokonałem Roota telefony kierując sie opisem z tego forum.Posiadałem wczesniej Androida w wersji 2.3.3. Po próbie uruchomienie telefonu w trybie Download (klawisz głosniej i Power) telefon wibruje ale mam ciemny ekran i miga mi dioda. Jeśli uruchamiam telefon w trybie Recovery(klawisz ciszej i Power.Jest OK jednak nie do końca ponieważ nie mogę użyć klawiszy VOL UP lub VOL DOWN ponieważ nie reagują. Jest podświetlony na niebiesko HBOOT jak i również FASTBOOT.... Po chwili HBOOT ładuje pliki z PC10IMG.zip Po załadowaniu pliku mam możliwosć wyboru "..........start Update" YES albo NO i tak moge na okrągło Nadmienie że mam taką wersje HBOOT-0.85.005 Nie mogę uruchomic trybu Recowery.Chciałem wgrac MIUI ale nic z tego bo potrzebuję do tego Rom Managera a aplikacja mi nie działa..To znaczy nie moge Zaflaszowac Clok.....Mam potem błąd:

"Wystapił błąd podczas próby wykonania uprzywilejowanych poleceń"

To tyle. Spotkał się ktoś z czyms podobnym?

 

 

PROBLEM ROZWIĄZANY

Edytowane przez prestru
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...