Skocz do zawartości

Radeon HD 6950 2gb którą wybrać


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, prędzej da się coś poradzić, bo kupno super karty do starego proca średnio sie opłaca. btw jak znajomy załatwia ten zasilacz :D hehe. Co do zasilacza same waty niewiele daja, liczy się czy jest firmowy i sprawdzony.

Link to post
Share on other sites

moj kumpel zajmuje sie komputerami i mowil tylko zebym wybral karte a zasilacz dokupi mi do karty. moj procek to amd phenom 9650 x 4 2,3ghz. moze to jest slaby procek ale moj kumpel ma 2 rdzeniowego intela i ma tez ta karte, wszystkie gry mu chodza chociaz ten procek jest slabszy od mojego

Link to post
Share on other sites

Fajne forum co?

jedno konkretne pytanie a mądrale piszą nie na temat.

Czytanie ze zrozumieniem ostatnio schodzi na psy ;)

Jeśli jesteś zielony wnioskuje ze nie bedziesz krecić karty osobiście.

Myśle ze dobrym wyborem będzie

Podkrącona fabrycznie w rozsądnej cenie.

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-6950-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-429630.html?attr=248-488799

Sam zastanawiam się nad zakupem tej karty.

 

Karta ma 1gb pamieci, w opisie jest podane 2gb.

Edytowane przez Sol515
Link to post
Share on other sites

moj kumpel zajmuje sie komputerami i mowil tylko zebym wybral karte a zasilacz dokupi mi do karty. moj procek to amd phenom 9650 x 4 2,3ghz. moze to jest slaby procek ale moj kumpel ma 2 rdzeniowego intela i ma tez ta karte, wszystkie gry mu chodza chociaz ten procek jest slabszy od mojego

Ekhm... a propos CPU to 2-rdzeniowy Intel pokroju E8400 jest dużo mocniejszą konstrukcją od twojego Phenoma 9650. I osobiście uważam że nie ma sensu ładować się z taką kartą do takiego procesora. Kup sobie maksymalnie coś pokroju HD 6850, lekko go podkręcisz. Efekt będzie taki sam, a kilka stówek zostanie ci w kieszeni... Cytując pewien slogan reklamowy "jeśli nie widzisz różnicy, to po co przepłacać"?

Link to post
Share on other sites

Ja polecam MSI z chłodzeniem TwinFrozr III, mam tą kartę tylko wersję z 1GB i naprawdę jest zimna i cichutka.

W stresie dochodzi do 55 stopni przy niesłyszalnym obrocie wentylatorów.

Wersja 2GB: http://allegro.pl/ms...2068756011.html

Wersję którą podałem w linku (musi być dokładnie TwinFrozr III Power Edition (850/5200) odblokujesz bez problemu SP i podkręcisz nawet na 1Ghz na rdzeniu: http://www.vortez.ne...nlocking,1.html ,jakbym wiedział wcześniej też bym brał 2GB. Jakby się nie udało odblokować w co wątpię to i tak masz 2 BIOS ;) Naprawdę polecam !

Poza tym HD6950 jest konstrukcyjnie porównywalna do GTX570, sprawdzić to można nawet na naszym forum w ZESTAWIENIE GPU !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...