Skocz do zawartości

Słuchawki do gier w granicach 300-350zł


Recommended Posts

HD438 grają nawet ciekawie. Kiedyś też planowałem je zakupić (chyba nawet na forum jest gdzieś mój temat o słuchawkach :P), ale otrzymałem wtedy w prezencie CAL! bodajże, więc chwilowo przestałem inwestować w Senki.

Jeżeli kupisz dobre słuchawki od firmy która zajmuje się audio profesjonalnie (prócz creative'a :P) w cenie tych razerów to jestem pewien, że dźwięk będziesz miał lepszy. I tego nie przeskoczysz kastefan. ;)

Link to post
Share on other sites

HD438 grają nawet ciekawie. Kiedyś też planowałem je zakupić (chyba nawet na forum jest gdzieś mój temat o słuchawkach :P), ale otrzymałem wtedy w prezencie CAL! bodajże, więc chwilowo przestałem inwestować w Senki. Jeżeli kupisz dobre słuchawki od firmy która zajmuje się audio profesjonalnie (prócz creative'a :P) w cenie tych razerów to jestem pewien, że dźwięk będziesz miał lepszy. I tego nie przeskoczysz kastefan. ;)

Zastanawiam się nad trzema modelami Sennheiser HD 449, Sennheiser HD 439 lub Sennheiser HD 438. Teraz tylko powiedzcie które ;) Edytowane przez Navarios
Link to post
Share on other sites

Z mojej srony polecałbym słuchawki KOSS TD - 85. NIesamowity dźwięk, zwłaszcza w połączeniu z dobrą kartą. Są to słuchawki studyjne, zamknięte, wiec wysokiej klasy. Jak dla mnie mają dwie wady. Po paru godzinach się pocą uszy i zaczyna lekko boleć górna część chrząstki, przynajmniej u mnie. Wystarczy je wtedy poprawic, dać odpocząć uszom na pare sekund... ale dźwięk miodzio :)

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Witam! Dołączam się do tematu!

 

Od siebie ODRADZAM kupowanie GAMINGOWYCH SŁUCHAWEK i innego typu ścierwa. Razery, Srazer, Plantrnocsy i SteelSeriesy - omijajcie to. W csa grałem ponad 6 lat, sprzętu miałem trochę, i creative fatality grają lepiej od większości drogiego przereklamowanego sprzętu. Jeśli kupujecie słuchawki, to kupujcie od firmy które zajmują się słuchawkami, a nie wszystkim razem z promocją ogórków kiszonych. Plantronicsy 777 - miałem ich słabszego brata 767, słuchawki bardzo słabe. Dźwięk sztuczny. Pozycjonowanie wporządku ale tylko wporządku. Do słuchania muzyki nędza. Mikrofon dobry, kabel niby mocny, ale słuchawki połamały się po roku.

Link to post
Share on other sites

ludzi, którzy porządnych słuchawek na uszach nie mieli

 

Ja miałem do wyboru Logitech g35 a steelseries siberia v2 wybór był trudny ale jednak wybrałem siberie słuchawki bardzo wygodne a mikrofonu nie było widać kontem oka czyli wszystko spoko a Logitech g35 które chyba są naprawdę dobre słuchawki z dźwiękiem lepiej od siberi ale z wygodą gorzej uszy się mogą pocić i boleć a mikrofon jest tak denerwujący bo widać go kontem oka to jeszcze lampka świeci to naprawdę rozprasza szukałem dużo słuchawek i stwierdzam że najwygodniejsze to siberie v2 dźwięk do gier wystarczy jedyne słuchawki które wydawały mi się wygodniejsze to Sennheiser PC350 ale cena jest dwukrotnie większa.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...