Skocz do zawartości

ACTA PODPISANE


Recommended Posts

Teraz czekać na opublikowanie tajnych dokumentów które niby wykradli anonimowi

ogólnie nie wiem co mam o tym myśleć ....

mam nadzieje że teraz tuskowi i innym którzy są odpowiedzialni za to będzie sie źle żyło

PS

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

Podpisujcie ta petycje , w ten sposob nie mozna odwolac kogos z pelnionej funkcji lecz niech wie że jest skończony

podajcie to dalej

niech wszyscy to podpisza

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej wkurza to że Tusk na siłę walczy z obywatelami :/ Nikt przecież nie chce tego posr****o ACTA a on na siłę to wprowadza i jeszcze daje teksty w stylu "nie poddamy się, wprowadzimy ACTA". To ja się pytam ten kraj jest dla Tuska czy dla 40mln innych ludzi?

Link to post
Share on other sites

Teraz pytanie czy mozna sciagac ? NIby podpis juz jest ale nie wiem czy moge sciagac, niby troche czasu minie zanim to wszystko wejdzie w zycie ale defakto podpis jest , ktoregos dnia zachce sie im informacji od dostawcow internetu czy od 26 ktos cos scigal

nie wiem czy dobrze rozumuje

Link to post
Share on other sites

Co się stało to się nie odstanie, trudno , jednak może jest jeden "+" tego,a mianowicie ceny podzespołów komputerowych mogą trochę uledz zmianie na lepsze, a napewno HDD, sami wywnioskujcie...

To co się znajdowało na serwerach ( GRY, MP3, FILMY itp.) już nie ma a jeśli jakieś są to zaraz znikną,więc w jakimś stopniu zmniejszy się popyt na wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy z "wyższej/średniej" półki cenowej, np. za 4/5 dobrych oryginalnych gier(np. battelfield3 itp.) można było sobie kupić niezłą karte lub proca , ci ,którzy "kupowali" gry na różnych serwisach hostingowych , już nie będą mogli wiec będą zmuszeni wybulić kase na oryginał tracąc "uzbieraną" kase na "coś nowego do kompa"

Link to post
Share on other sites

Jak spadnie popyt na szybkie łącza i ogólnie internet to w sumie dobrze bo jest szansa, ze dostawcy zaczną sie promocjami reklamowac. Fajnie by było a jak bedzie czas pokaże.

 

Jak spadnie popyt na szybkie łącza i ogólnie internet to w sumie dobrze bo jest szansa, ze dostawcy zaczną sie promocjami reklamowac. Fajnie by było a jak bedzie czas pokaże.

Link to post
Share on other sites

Teraz pytanie czy mozna sciagac ? NIby podpis juz jest ale nie wiem czy moge sciagac, niby troche czasu minie zanim to wszystko wejdzie w zycie ale defakto podpis jest , ktoregos dnia zachce sie im informacji od dostawcow internetu czy od 26 ktos cos scigal nie wiem czy dobrze rozumuje

Ściągać nie można było już wcześniej, więc nie wiem, o co to halo. Poza tym myślisz, że będą sprawdzać wszystkich użytkowników? Nie ma takiej opcji.

Link to post
Share on other sites

Nom bo tu nie chodzi nawet o to że będą ścigać za ściąganie a to z racji tego że nie będzie co ściągać. Ta cała ACTA ma rzekomo usuwać pirackie treści z internetu ale tak naprawdę to chyba wszyscy wiedzą że jest takie jakby wprowadzanie cenzury na internet.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...