Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

Jacek ty te wszystkie przedłużki,które kupiłeś trzymasz czy może zrobisz jakąś wyprzedaż?

Tak na dobrą sprawę, to kompletne przedłużki mam jedynie 24 pin i 8 pin ATX biało-czarne a cała reszta to duuużo pozostałości po

przygodzie z oplataniem %-)

Nie ma czego sprzedawać ;)

Potem wrzucę fotkę pozostałości po ...

 

część pozostałości :D

 

http://images41.fotosik.pl/1731/c0f9bf03b737d577gen.jpg

Link to post
Share on other sites

Niektórzy z Was pamiętają mojego " pomocnika "

Pomagał przy składaniu PC nie bezinteresownie :D

Teraz, gdy noce coraz zimniejsze kociak szuka ciepłych miejsc, więc gdy gram a PC jest mocniej obciążony

wentylatory dmuchają gorącym powietrzem a kot to wykorzystuje %-)

A, no i dowód na cichą pracę wentylatorów BQ , ponoć koty lubią spokój a mój uwielbia to miejsce tylko wtedy gdy

grzeje a żeby grzało trzeba dać PC popalić :)

 

http://images42.fotosik.pl/556/f1825dcce87e7e46.jpg

 

Jak by ta 24 była cała biała, to z chęcią bym ją wziął od ciebie. Z ciekawości, ile byś chciał za nią?

Wybacz ale nie sprzedaję.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

MOBO mam już kilka miesięcy, ze względu na jej konstrukcję, strasznie byłem ciekaw ile kurzu znajduje się za tym niby pancerzykiem

termicznym.

Rozłożyłem wszystko i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu było czysto, mimo iż dwa wentylatorki tłoczą tam powietrze.

Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda MOBO bez pancerza, oto fotka

http://images10.fotosik.pl/2394/433cee3a220fcc95.jpg

 

A przy okazji nakładania pasty na CPU wymieniłem również na GPU .

 

http://images10.fotosik.pl/2394/23a1331a275e85bd.jpg

Link to post
Share on other sites

Pierwsze płyty z serii Sabertooth na P55 i X58 nie miały żadnych "pancerzy", sam mam taką płytę i nie uważam, że wygląda "łyso". Wygląda jak normalna płyta główna. "Pancerze" nie są wymyślone dla wyglądu tylko rzekomo mają poprawiać chłodzenie komponentów płyty - gdyż płyty z serii Sabertooth mają być najbardziej niezawodne i długowieczne za wszystkich płyt Asusa niezależnie w jakich warunkach pracują :P.

Link to post
Share on other sites

"Pancerze" nie są wymyślone dla wyglądu tylko rzekomo mają poprawiać chłodzenie komponentów płyty - gdyż płyty z serii Sabertooth mają być najbardziej niezawodne i długowieczne za wszystkich płyt Asusa niezależnie w jakich warunkach pracują .

Tak, tak... a prezerwatywy miały nie pękać. :>
Link to post
Share on other sites

Pancerzyk to lipa, ma po prosty ładnie / inaczej wyglądać.

Jeśli podzespoły użyte do produkcji MOBO są wysokiej jakości,

nie potrzebują jakiegoś dodatkowego chłodzenia.

Cała masa o niebo lepszych płyt nie posiada takich wynalazków i działają.

Asus niech się za sterowniki do tych wynalazków zabierze w końcu,

bo jak na razie, im nowsze tym gorsze :/

Zaczynam tracić cierpliwość do tej płyty...

Gdyby nie ten pancerzyk pasujący do modda, już dawno bym się jej pozbył :D

Link to post
Share on other sites

Hehehe widzę, ze nie tylko ja mam dość płyt asusa. Nie mówię że są złe, wręcz przeciwnie, są bardzo przyzwoite, ale dałem sobie w końcu przemówić do rozsądku i wziąłem Giga, czy jest lepszy się okaże. A własnie wybierałem między moim teraźniejszym Gigabytem, a Asusem Sabertooth.

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem. Może ja mam niższe wymagania ale NIGDY nie miałem najmniejszych problemów z tym moim Asusem. Ani stery się nie wywalają, OC bajka bo i sztuka proca dobra, bios czytelny, wszystko stabilne. Nawet jakbym chciał się czegoś czepić to nie umiem ;) A brałem ją oczywiście również ze względu na wygląd... Czy zbroja pomaga w chłodzeniu? Śmiem wątpić. Jak patrzę na temperatury niektórych kontrolerów to mi się wydaje że wręcz odwrotnie. Ale wygląda bajecznie i w niczym nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...