Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

Może dziś to rozbiorę i zobaczę co da się z tym zrobić. Twój pomysł jest fajny :)


 

 

Możesz powiedzieć jak z głośnością ?

 

http://martinsliquid...-noise-testing/


 

 

Już bym wolał podmienić ten czarny kolor na biały pod tym "plastrem".

 

Sprawdziłem, to jest jeden kawałek plastiku, więc lipa z podmiany :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sklep modelarski mała farba do figurek za 10-15zl i pędzelek o grubości 0 :D wybór kolorów jest naprawdę duży najlepsze jakościowo są farbki games citadel fundation i p3 tylko grunt aby rozrobić na jakimś podłożu z wodą i ciękimi warstwami ze 3razy pomalować

 

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Bez topu wygląda zacnie :)

 

Na fotce, którą wrzuciłem wydaje się, że pod topem jest metalowy korpus. Nic bardziej mylnego, to jest plastik, tylko na fotce komuś tak to wyszło i wygląda jak metal :D  Więc w realu raczej tandetnie to wygląda po zdjęciu "maskownicy" :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mi już przeszło. A z racji tego, że wychodzą nowe konsole, to w ogóle nie widzę przesiadki z mojego 2600k. Najwyżej kiedyś kupię jakąś używkę 680 do sli, jak braknie mocy. Nie widzę kompletnie sensu wymiany w Twoim wypadku. Do Egiptu jedź za tą kasę.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie, bo musiałbym kupić dwa 27" 2560x1440 :/

Teraz mam dwa i tak musi zostać, więc jak będę wymieniał monitor, to tylko wie sztuki na raz. Chcę na obu taką samą rozdzielczość  :D


Dodo, po sprzedaży płyty i procesora muszę dołożyć jedynie 1K do nowego sprzętu, więc to niewiele przecież ;) 

A będę miał zabawę na jakieś trzy dni dopóki mi się nie znudzi %-)

Link to post
Share on other sites

No tak, to nie jest zawrotna suma ALE nie wiele zyskasz... znudzi Ci się po paru godzinach.

 

 

Zrób ankietę: "Jacek chce wydać parę tysięcy bo mu się nudzi, pomóżcie "

 

 

PS Sam nie wiem co miałbym teraz zmienić aby się uśmiechnąć ? (Myślałem nad H220)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ponieważ kupuję Sabertooth Z87 i i7 4770K. Wiem, że przesiadka w moim przypadku jest irracjonalna ponieważ PC służy głównie do gier i jestem z niego zadowolony ale chcę zobaczyć jak się spisuje Haswell.

 

Ten zakup jest tak nieracjonalny jak ilość warnów wlepionych mi za nic  :x

Link to post
Share on other sites

 

 

(Myślałem nad H220)

Fajna zabawka pod warunkiem, że zmienisz sobie węże :menda: I pompka jest słyszalna w porównaniu np do H100i

Ale nie mam porównania do "prawdziwego LC", jeszcze :rotfl:


 

 

Ten zakup jest tak nieracjonalny jak ilość warnów wlepionych mi za nic :x

 

Czyli ten zakup ma sens :D

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

@up zapwene do wszystkich płyt dają odlewy z jednej formy wtryskowej(co jest tańsze gdyż nie trzeba robić nowej formy od podstaw a koszt wykonania formy byłby większy kilkatysięcy razy od dawania tego samego do wszystkich płyt)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...