Skocz do zawartości

Problemy z szatą graficznę XP


Recommended Posts

Po zainstalowaniu Windowsa XP mam takie problemy:

-pasek menu start wygląda jak w 98 i nie da się zmienić na żadne sposoby

-tylko standardowe tapet (jednokolorowe) bez takich tapet z wyspą, księżycem itp.

-IE nie uruchamia się wyświetla się komunikat utwórz za pomocą...

- i inne

Instalowałem SP 3, prawie wszystkie sterowniki oprócz do płyty głównej bo wyświetla się komunikat : (Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Może to mieć miejsce, jeśli system Windows jest uruchomiony w trybie ...")

 

Niewiem o co chodzi czy o czymś zapomniałem?

Link to post
Share on other sites

Sprawdź usługę kompozycje (tryb uruchamiania automatyczny - stan właczony).

Czasem - to o instalatorze - trzeba, wygołada że to i Twój przypadek, ręcznie dograć WI, mimo iż teoretycznie w SP3 on jest.

Tego z IE nie rozumiem.

 

Nim przejdziesz do działań , o których wyżej sprawdź czystość systemu - może jakiś combofix poza AV, do użycia, by był wart.

Link to post
Share on other sites

Co do szaty zmieniałem tym sposobem wcześniej 2 razy ale zapominałem uruchomić usługę.- _problem rozwiązany_ dziękuje

 

A co z tapetami.

IE gdy próbuje uruchomić to pojawia się okienko Utwórz za pomocą ... tak jakby w ogóle nie było zainstalowane.

Pinball standard. gierka pojawia się gra i odrazu się wyłańcza.

 

Proszę o rozwiązania.

 

aaa i jeszcze jedno nie mam przykładowych obrazów dzięków i filmu.

 

gdy chciałem zainstalować tego instalatora wyskoczył błąd "Instalator wykrył że wersja dodatku Service Pack tego systemu jest nowsza niż aktualizacja..."

 

edit

ta szata graficzna po włączeniu (stan: włączony i automatyczne) po każdym wyłączeniu kompa powraca stary pasek z 98

 

HHHHHHEEEEEEEELLLLLLLLLPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...