Skocz do zawartości

Netbook do 1200 zł


Recommended Posts

Witam.

 

Szukam jakiegoś netbooka do 1200 zł.

Wyszukałem sobie coś takiego: http://www.agito.pl/notebook-acer-aspire-one-722-lu-sft0c-056-2251-507883.html

Co o tym sądzicie?

Głównie zależy mi aby Windows 7 nie mulił za bardzo i żeby dało się odtworzyć film w 720p. Ewentualnie odpalić jakieś gry niezbyt wymagające.

Link to post
Share on other sites

tragedia.... ten procek to dno... budzet troche za maly na gry. natomaist jesli sobie je odpuscisz a granie na tej co podales w linku i tka nie ma sensu to szukalbym czegos z Atomem N570 i integra intela. do filmow hd wystarczy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może być bez windowsa, wezmę ze starszego lapka a tam zainstaluje linuxa. Ten Acer widzę że ma większą rozdzielczość, jest jakaś wyraźna różnica na takim małym ekranie? W sumie ze 100 zł jestem w stanie dołożyć w końcu takie rzeczy kupuje się raz na kilka lat a nie co miesiąc.

Link to post
Share on other sites

A ten AMD C60 jest naprawdę taki słaby? Widziałem na youtubie jako gość grał w CODa4 i było względnie płynnie. Wiem że netbook do grania się nie nadaję ale czasami lubię sobie pograć :D

Edytowane przez Ravan
Link to post
Share on other sites

jak netbook to nie lepiej jakiegoś 10,1"? Sam mam takiego od roku. Swoją funkcje netbooka spełnia idealnie i to do 7godzin bez ładowania (Acer Aspire One D255) Win 7 śmiga aż milo:)

(Tutaj też dużo zależy czego się wymaga od netbooka)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W takim razie chyba biorę tego MSI, jeszcze muszę się przejechać do jakiegoś Media-Markt i wytestować czy rozdzielczość 1024 x 600 mi wystarczy. Chyba że polecacie coś innego do 1400 zł bo trochę budżet zwiększyłem ;p.

Link to post
Share on other sites

"Głównie zależy mi aby Windows 7 nie mulił za bardzo i żeby dało się odtworzyć film w 720p. Ewentualnie odpalić jakieś gry niezbyt wymagające."

 

Windows 7 chodzi pez problemów, tak samo Office. Filmy bardzo ładnie odtwarza.

Bez systemy mozna znaleźć za 1000-1100 zł

 

Gierki.. cóż to netbook, Można pograć w HoI III, a nawet Civ V zainstalowałem dla przetestowania.

 

Proste gierki tym bardziej smigają.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem tego

http://www.x-kom.pl/p/73308-netbook-11,6-msi-wind-u270-233xpl-e-450-4gb-500.html

Wziąłem bo jest 50 zł tańszy (i tak przekroczyłem o 200 zł mój budżet) i ma 4gb. Uznałem że rozdzielczość 1024x600 wystarczy mi do komfortowej pracy (mam nadzieje :D). Dzięki wszystkim za pomoc, mam nadzieje że będę zadowolony z tego sprzętu.

Edytowane przez Ravan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...