Skocz do zawartości

Counter Strike Source, czy opłaca się kupować


Recommended Posts

Nie wiem jak u was, ale jak ustawiłem w BF2 boty na najtrudniejsze, to stawały się skuteczne jak snajper, chociaż miały ciężkie karabiny maszynowe i strzelały z ~40m, więc satysfakcja takiego ustrzelić jest.

Link to post
Share on other sites

haha, cs i skill xD cs jest tak samo jak cod, czyli im lepsze kpd tym lepszy gracz xD

skill jest wyłącznie w teamie, tak jak w batku :) dziś tylko casuale grają na fragi, którzy nie pojmują znaczenia gry zespołowej

 

Zdecydowanie polecam pakiet Battlefield 2 (chyba 50zł) i/lub CS: Source (też około 50zł). Albo obydwie gry.

 

 

Do tematu: warto zakupić CSS. ze zgranym teamem bardzo dobrze się gra

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za pomoc, w CoD'y gram od 5 lat grałem we wszystkie części, najchętniej wracam do jedynki, ale mało ludzi już w to gra :( i prawie same mody. W BF'a też trochę grałem gra też ma swoje wady i zalety, chyba tym razem zdecyduje się na CS:S, cdkey za 49zł.

Czy kupowanie seriali na http://www.e-key.eu/product_info.php?products_id=59 jest w pełni bezpieczne ? Kupował ktoś ?

Link to post
Share on other sites

Jest ważna sprawa.

 

Prezent nie jest pewny pod pewnym względem. Właściciel karty kredytowej (najczęściej) może wycofać transakcje a wtedy STEAM może anulować klucz i deaktywować ci grę z konta. Tak może być własnie z kluczami z allegro, które są z nieznanego pochodzenia. Są to zazwyczaj kradzione karty kredytowe, którymi płaci się za klucze więc im to obojętne za ile sprzedadzą. Nawet jeśli sprzedadzą coś za 1$ (coś co kosztuje 30$) to i tak na tym zarobią. A ty dostaniesz grę i się cieszysz, że masz tanią grę.

 

 

 

Polecam serwisy: gamecodes.pl - keye.pl - moonqq.pl (kolejność nie gra roli). Są to pewne serwisy i sprawdzone. Ważne i dobre jest to by w ofercie wychwycić czy dany klucz jest w postaci skana/zjdęcia. Także, czasami lepiej wydać większego grosza i mieć spokój niż szukać najtańszych okazji albo np ruskich wersji i mieć problemy.

Edytowane przez DustEater
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

haha, cs i skill xD cs jest tak samo jak cod, czyli im lepsze kpd tym lepszy gracz xD skill jest wyłącznie w teamie, tak jak w batku

Bzdura akurat w tej gdzie doskonale po KD widać jak kto jest dobry, a żeby się wypowiadać trzeba mieć jakieś pojęci o tej grze co widać tobie brakuje. A jak nie wierzysz w tym skillem to zapraszam 1vs1, jestem dość średnim, ale żadnego problemu nie będziesz mi sprawiać.

dziś tylko casuale grają na fragi, którzy nie pojmują znaczenia gry zespołowej

to prawda akurat
Link to post
Share on other sites

Pojęcie mam i pewnie większe od ciebie albo i nie. Ja gram w gry 4FUN a nie mecze. One mnie już znudziły, z resztą nie grałem dawno w CSS. Ja mogę być problemem dla ciebie, nie chwal się tak, że nie będę nim. Bo w tym momencie cwaniakujesz jak "pustak z mięśniami" bo myślisz, że internet daje ci anonimowość. :)

 

W CS czy CSS zdarzają się także kille na szczęście jak i możesz umrzeć z jego braku. nadziać się na ślepe kule

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...