Skocz do zawartości

Jaką grę polecacie?


Recommended Posts

@STALKER_PL: każdy swoje skromne zdanie może mieć... Co do porównania to moja subiektywna ocena i możesz się z nią nie zgadzać. Obydwie gry, choć z tego samego gatunku, oferują zupełnie różny klimat i nieco inną mechanikę rozgrywki. Inna sprawa, że jak ktoś pisze, że "grałem i bla bla" to czasem oznacza to, że grał raptem kilka h. Ja WiC i dodatek SA zrobiłem cały (podobnie jak CoH i dodatek Tales of Valor) i moim zdaniem WiC ogólnie nie ustępuje CoH, a komu co się bardziej podoba to jego indywidualna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Ja bym do całości dorzucił serię The Settlers. Przy trzeciej części spędziłem więcej czasu niż w szkole. Wstawałem o piątej rano by pograć przed wyjściem :P

Czwórka nie dorównuje trójce w niczym.. nuda.

Tak zwana "piątka" czyli Heritage of Kings to zupełnie inna gra, chociaż mi bardzo przypadła do gustu. Można sobie ulepszać żołnierzy na różne poziomy, są armaty, jeźdźcy, no jednym słowem gra bardzo rozwinięta militarnie, brakuje tylko szarży. Kocham.

Jest jeszcze Settlers Narodziny królestwa, ale.. sami wiecie jak można jednym tytułem sp********ć, za przeproszeniem, całą serię :) Gra nudna, mało rozwojowa, schematyczna, nie jestem do niej przekonany.

 

Jeśli jesteś hardcorem to polecam pierwsza albo drugą część.. czemu? zobaczysz :)

 

W Mafię sobie pograj (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Gra ma świetną fabułę i jest to jej największą zaleta i wadą jednocześnie.. cieszy tylko gdy grasz po raz pierwszy (ewentualnie drugi).

 

Bitwa o Śródziemie bardzo przypadła mi do gustu.. gra - 50zł; rozjeżdżanie orków krasnoludzkimi wozami bojowymi - bezcenne.

Link to post
Share on other sites

@STALKER_PL: każdy swoje skromne zdanie może mieć... Co do porównania to moja subiektywna ocena i możesz się z nią nie zgadzać. Obydwie gry, choć z tego samego gatunku, oferują zupełnie różny klimat i nieco inną mechanikę rozgrywki. Inna sprawa, że jak ktoś pisze, że "grałem i bla bla" to czasem oznacza to, że grał raptem kilka h. Ja WiC i dodatek SA zrobiłem cały (podobnie jak CoH i dodatek Tales of Valor) i moim zdaniem WiC ogólnie nie ustępuje CoH, a komu co się bardziej podoba to jego indywidualna sprawa.

masz duzo racji doszedlem w wic do trzeciej misji i wymieklem po prostu gra mnie nie wkrecila tobie podobaja sie obie wiec twoja ocena jest bardziej prawdziwa :P
Link to post
Share on other sites

@Michael_17: o stary, w Settlers to ja grałem na Amidze 500.

@Stalker: WiC też mnie nieco irytował na początku (zaciąłem się na chwilę na jednej z początkowych misji), ale w miarę grania ten tytuł podobał mi się coraz bardziej. To jeden z tych tytułów, który doceniasz dopiero jak się w niego wkręcisz. No i ta oprawa, bombardowanie dywanowe czy rakieta z głowicą nuklearną robią duuuże wrażenie.

Link to post
Share on other sites

@Michael_17: o stary, w Settlers to ja grałem na Amidze 500.

@Stalker: WiC też mnie nieco irytował na początku (zaciąłem się na chwilę na jednej z początkowych misji), ale w miarę grania ten tytuł podobał mi się coraz bardziej. To jeden z tych tytułów, który doceniasz dopiero jak się w niego wkręcisz. No i ta oprawa, bombardowanie dywanowe czy rakieta z głowicą nuklearną robią duuuże wrażenie.

przyznałeś że gra poczatkowo wygląda tandetnie ale mnie i tak bardziej sie podoba wjazd 1 tyrysem 3 panterami 2 panzerIV i 4 Stugami do bazy wroga to jest dopiero widowisko jak angole lub amerykanie fruwaja w powietrzu lub utrzymywanie srodkowej wyspy amerykanskimi spadochroniażami podczas gdy ja bąbardują mniam I love this game ;):P:P:rotfl:
Link to post
Share on other sites

Civilization 4. Świetna gra, wiele godzin przy niej spędzisz. Grałem tez w pierwsza i drugą część. Każda z nich nieźle wciągała. Fajne jest to, że w gierce zarządzasz całym państwem od 4000 B.C. aż do wspolczesności w praktycznie każdym aspekcie, a do tego interfejs jest bardzo udany. Ogólnie gra jest baaardzo rozbudowana, ale zarazem przyjazna.

Link to post
Share on other sites

1.(RPG) Guild Wars

2. Skoro lubisz rajdowe klimaty to polecam Colina :cenzura::cenzura:

3. Wiesz ja z samochodowek polecam mocno krytykowanego NFS ProStreet (Zalezy co lubisz ja lubie klimat wyscigow nascar :sciana: )

4.NFS SHIFT

5. Nudza cie sie strzelanki ? :wariat:(

Moze ta ci sie nie znudzi Combat Arms :rotfl:

Poprostu swietne

Pozdrawiam i licze ze pomoglem :sciana:

Podziekowanie mile widziane :cenzura:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...