Skocz do zawartości

Jaką grę polecacie?


Recommended Posts

No więc zawitałem do działu Gry ;) Rzadko grywam, ale jak już gram, to w coś naprawdę fajnego. Co możecie mi polecić? Pytam, bo totalnie się nie znam. Coś na co nie szkoda czasu, coś co wciągnie i pozwoli mi się rozerwać w wolne chwile. Lubię strategie typu Age of Empires, w które kiedyś grywałem całymi dniami. Lubię też samochodówki, ostatnio grałem w GRIDa, ale już przeszedłem i nie ma co robić. Nie lubię za bardzo jakichś strzelanek, bo szybko mi się to nudzi. Podawajcie swoje propozycje, zapoznam się z każdą ;) W nagrodę czeka pochwała dla tej propozycji, którą wybiorę :D

Link to post
Share on other sites

Z gier RPG - Gothic, Gotic2 + Noc Kruka, The Elders Scroll III Morrowind, Star Wars - The Force Unleashed. No i oczywiście Mass Effect. Dalej - Bioshock - genialny klimat i fajna fabuła :) może jednak spróbujesz jakiegoś FPSa?? :P Crysis i Crysis Warhead naprawdę są fajne :) Ze strategii możesz spróbować Euroopy Universalis II (1 i 3 są gorsze) no i oczywiście Civilization IV :D jak coś sobie przypomnę to dopiszę ;)

 

EDIT: z samochodówek skoro skończyłeś GRIDa to spróbuj DIRTa :D wkrótce też pojawi się NFS Shift, może być ciekawy :P Simsy 3 też nie są złe ;)

Link to post
Share on other sites

to ja może wymienie co przez kilka ostatnich lat grałem i wciągnęło mnie masakrycznie:

Beyond Good & Evil

Gothic, Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka

nowa trylogia Prince of Persia, w szczególności druga część Warrior Within, mroczna, w tle metal leci

Europa Universalis 3 z dodatkami (1 i 2 biedna w możliwościach była)

Fallout 3

Neverwinter Nihts 2, a szczególnie dodatek Maska Zdrajcy (jestem hardcorem, dodatek przeszedłem 1 postacią na pzoiomie trudnosci D&D)

Freedom Fighters, szkoda ze takie strasznie krótkie

seria GTA- wiadome, najbardziej doceniam GTA3

Total Annihilation +TAUCP- najlepszy rts wszechczasów,

Max Payne 1 &2

Syberia 1 & 2,

No i w Unreale pasowałoby zagrać: U,UT,UT2k4,UT3, Quake IMO ssie

Link to post
Share on other sites

Na razie najbardziej spodobał mi się pomysł z DIRT. Grałem w poprzednią cześć Colina i bardzo mi się podobała, lubię rajdowe klimaty ;)

 

A jest coś ze strategii typu Age of Empires czy Rise of Nations? ;)

Link to post
Share on other sites

Dirt szybko Ci się znudzi, miał być szał a wyszło jak zawsze ;)

Poczekaj do świąt na Colin McRae: DiRT 2, zapowiada się nieźle. Z Samochodówek polecam Test Drive Unlimited, realizm na konkretnym poziomie, grywalność bardzo duża, grafika bardzo dobrze dopracowana (jak na 07') - zalecam patche od razu wgrać. Jeżeli jesteś fanem AOE to spróbuj Age of Empires III, wbrew niektórym komentarzom gra zrobiona bardzo dobrze, można przed nią spędzić kilka długich wieczorów...

Link to post
Share on other sites

No to ja tak grałem w Diablo 2: LOD :D ale w końcu się obudziłem że gra ma "10lat" a jest już tyle nowych tytułów o których nie mam zielonego pojęcia. Pewnie, można od czasu do czasu odpalić jakiś starszy tytuł ale znowu nie tak że nic nowego się nie testuje ;) Po jakimś czasie stwierdzisz że zmarnowałeś kilka lat grając non-stop w jedno i to samo ;) (pisze to z własnego doświadczenia)

Link to post
Share on other sites

Popieram _nick_'a. Sam się teraz zagrywam w Wiedźmina, do tego cały czas chodzi mi po głowie instalacja Fallout'a 3. ;) Także to mogę polecić.

Do tego jeśli lubisz FPS'y(hardcore'owe ;)) to spróbuj swoich sił w ArmA 2.

W sprawie samochodówek (symulacje, ale nie w 100%) to świetnie sprawdza się Race07+Gtr Evolution. Niemniej do dwóch ostatnich przynajmniej zalecana kierownica z FF.

EDYTKA:

Grałeś w Test Drive Unlimited? :D Całkiem dobra gra po sieci.

 

ed2.

Link to post
Share on other sites

stalker juz polecił to te pochwały dla niego jak coś:

Company of heroes i dodatek Opposing fronts. Najlepsza kampania dla pojedyńczego gracza w rts (w starcrafta nie grałem) i tak przy okazji najlepsze multi. Ta gra się praktycznie nigdy nie nudzi, przynajmniej mi. Scigałki ostatnio podupadły mocno, polecam, jeśli juz coś to raczej popytac kogoś o symulatory bo te gridy, nfsy, dirty maja strasznie badziewny model jazdy (coś jak symulator poduszkowca). Ze starszych to Colin Mcrae 5 i arcadowy NFS Most Wanted jako tako się bronią.

Link to post
Share on other sites

Odkąd zainstalowałem Fallout 3 (a było to jakieś 3 - 4 tygodnie temu) nie myślę o żadnej innej grze (a w kolejce na dysku już czeka nowy [ponoć] świetny Batman i Wolfenstein).

Ze strategii oprócz wymienionej już wyżej Company of Heroes warto zagrać w World in Conflict + dodatek Soviet Assault. Zanim nie zagrałem w WiC sądziłem że CoH rządzi w temacie RTS, ale WiC jest co najmniej równie dobry... szczerze polecam.

Edit: podpinam się do powyższej rekomendacji Dead Space - żadna minuta spędzona z tą grą nie jest stratą czasu.

Link to post
Share on other sites

Odkąd zainstalowałem Fallout 3 (a było to jakieś 3 - 4 tygodnie temu) nie myślę o żadnej innej grze (a w kolejce na dysku już czeka nowy [ponoć] świetny Batman i Wolfenstein).

Ze strategii oprócz wymienionej już wyżej Company of Heroes warto zagrać w World in Conflict + dodatek Soviet Assault. Zanim nie zagrałem w WiC sądziłem że CoH rządzi w temacie RTS, ale WiC jest co najmniej równie dobry... szczerze polecam.

Edit: podpinam się do powyższej rekomendacji Dead Space - żadna minuta spędzona z tą grą nie jest stratą czasu.

gralem w wic i troche boli mnie ze porownujesz ta strategie do coh bo wiem ze coh jest najlepsze i wic nie ma szans z coh takie jest moje skromne zdanie ;)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...