Skocz do zawartości

Strajk "Nie dla ACTA" 23.01.12r


Recommended Posts

Kto nie wie o co chodzi to: http://www.panoptykon.org/wiadomosc/nie-dla-acta-akcja-protestacyjna . Ale czy zdążę z zaciemnieniem swojej strony-nie wiem, bo bechmark.pl jako firma nie może sobie pozwolić na zaciemnienie-z czegoś trzeba zapłacić podatki i haracz na ZUS, oraz pokryć koszta działalności gospodarczej.

Link to post
Share on other sites

Dostaniesz mandat, nie płacisz. Masz proces o okradanie skarbu państwa. Pewnie dadzą prace społeczne. Nie przychodzisz. Dostajesz pudło. Można pójść do paki za mandat, wystarczy się postarać.

Przestań siać teorie spiskowe.

Nie płacisz mandatu to zabierają Ci pieniądze z rozliczenia rocznego/wsiadają na konto/w ostateczności komornik.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Potrafimy być pamiętliwi. Potrafimy oceniać rząd według tego, czego dokonał w przeszłości,

TO powiedz mi teraz jakim cudem po wygrało drugi raz wybory....

 

Teraz jest zamieszanie i rozgrzewka 26 będzie piekło jak przegłosują to.

 

dajcie se siana, wiele hałasu o nic...

 

Może najpierw zapoznajmy się z treścią...

 

http://www.laquadrature.net/files/201001_acta.pdf

 

Ahhhh zapomniałem, 99.9% nie będzie potrafiło jej przeczytać i zrozumieć tak więc dalej popierajmy krzykaczy, którzy się teraz obudzili bo nagle będą musieli zapłacić za winrara, którego używają na co dzień i szerzą herezję w sieci....

 

Co i tak się nie stanie, bo nawet jakby zamknęli 99% serwisów to piractwo zawsze może powrócić w "fizycznej" formie tak jak to było 15 lat temu. Giełda na polibudzie wrocławskiej znów ożyje :D

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się ze słowami, że "polityczne życie" to my dajemy lub zabieramy w dniu wyborów jest jednak małe "ale".

To już druga kadencja PO a nawet i bez tej afery ich poparcie spada, to normalna sprawa w polityce. Myślę, że wielu polityków PO liczy się z tym, że z różnych powodów w 2015 odejdzie od wysokich urzędów. Z pewnością Tusk nie będzie premierem bo trzeci raz nie można być choć ten pewnie będzie chciał kandydować na prezydenta (jestem o tym przekonany). W takim układzie druga kadencja może być dla ambitnych (głównie mam na myśli Tuska bo jest to człowiek z aspiracjami) szansą na bycie zapamiętanym przez historię. Nota bene podobnie mówi się o Obamie, że o ile w pierwszej kadencji walczył jeszcze o poparcie to teraz o nic nie walczy poza miejsce w historii. Zmierzam do tego, że zarówno w USA jak i u nas konstytucja sprawiła, iż druga kadencja to czas na reformy. Jak będzie zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Z pewnością Tusk nie będzie premierem bo trzeci raz nie można być

A niby dlaczego nie ? Pomyliło Ci się z prezydentem. Jak będziesz miał większość w parlamencie, to możesz być premierem jak długo chcesz.
Link to post
Share on other sites

Wystarczy depenalizacja z prawdziwego znaczenia na początek. Ale w przypadku legalizacji dziura budżetowa znacząco by się zmniejszyła, Policja miałaby więcej kasy na zajmowanie się prawdziwymi przestępstwami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Palikota było wybrać a nie poszliście jak te barany za kaczorem śmierdzielem i tuskiem gejem a teraz każdy się wypiera. Palikot jakby był przy władzy to by w życiu te ACTA nie podpisali.

Ja właśnie na Janusza głosowałem :D Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kur** co to ma być jak ACTA wprowadza cenzurę do tego można na dane wycinki zdania przypisać sobie prawa to niedłygo w necie będziemy pisać jak połamańcy bo poblokują nam połowę słownika o.O!

 

a jak w sejmie jakis baran na blogu coś powie nawiąże do czegoś to już możecie go skarżyć do sądu!

Link to post
Share on other sites

Pomysły ma bardzo dobre, tylko wykonanie czasami mocno kontrowersyjne. Wszyscy zapamiętają, że machał wibratorem, mało kto wie, że chodziło o policjanta, który wielokrotnie zgwałcił pijaną studentkę, a przełożeni go kryli. Dzięki Palikotowi sprawa wyszła na szersze światło a tego s********a ostatnio skazali.

Link to post
Share on other sites

Też na niego głosowałem ale spodziewałem się szczerze mówiąc więcej ważnych działań. Legalizacja trawki (na której przecież rząd też mógłby zarobić tak jak na papierosach i alkoholu które jakby nie patrzeć w każdym złym aspekcie przebijają trawkę) nie jest dziś najważniejsza, że o krzyżu w sejmie już nie wspomnę. Nadal liczę, że Palikot przesunie trochę środek ciężkości w lewo oraz, że zajmie się finansami, gospodarką i biznesem bo w końcu w tym jest dobry.

 

Swoją drogą mam do tych z Was którzy głosowali na Palikota pytanie. Czy nie denerwuje Was, że wielu polityków traktuje nas trochę z przymrużeniem oka, tak jakby oddanie na niego głosu to albo przejaw emocji albo głupoty? Oczywiście nie nazwali tych 10% głupimi, po prostu "zabłąkanymi młodymi ludźmi". Mnie to wku...ia bo ta banda "doświadczonych i klasycznych" polityków w niczym nie jest lepsza od niego. Jak dla mnie to oni się go przestraszyli, że aż 10% ludzi włożyło go w ten stary zapyziały beton.

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ale on chciałby przesunąć się na lewo co zresztą głośno i wyraźnie powiedział zaraz po wyborach w debacie u Lisa gdzie sam Kalisz wyjebał wielkie gały na to i aż mu mordę zamknęło tylko Miler oczywiście chciałby spokojnie dociągnąć do emerytury, sra porami przed tukiem co ewidentnie było widać w wywiadach z Moniką Olejnik i póki tak będzie niewiele się w tej kwestii zmieni. :/

Link to post
Share on other sites

SLD się obudził z ręką w nocniku po wyborach i teraz zamiast próbować dogadać się z RP to za wszelką cenę chcą się odróżnić. Co do krzyża w sejmie - nie powinno go tam być, wniosek do Kopacz skierowany i pewnie w zamrażarce poleży dość długo. Palikot ma bardzo zdrowe podejście do gospodarki - podczas kampanii byłem na kilku spotkaniach z nim - tylko jakoś o jego pomysłach związanych ze sferą ekonomiczną póki co jest cicho. Poczekamy, zobaczymy - dopiero 3 miesiące od wyborów. A co do "zbłąkanych młodych ludzi", cóż prawie 3 dychy na karku, więc jak ktoś mnie nazywa młodym człowiekiem, to pozostaje się cieszyć ;) A tak na serio, to moim zdaniem jest to oznaka strachu - jeden człowiek w ciągu niespełna roku zbudował od zera partię, która stała się trzecią siłą w parlamencie, a to dopiero początek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Palikot ani SLD nie mieli za dużo do gadania w kwestii ACTA-pretensję do Donalda Tuska i jego ministrów. Wracaj do tematu dyskusji-wysłaliście już e-maile do posłów i senatorów? Zaciemniliście już swoje strony jak: http://panoptykon.org/ lub http://www.kartgrafe.pl/ ? Podpisaliście petycje? Na ewencie na FB http://www.facebook.com/events/301294013254264/ jest już ponad 300 000 przeciwników ratyfikacji ACTA przez Polskę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...