Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam telefonu z dobrym aparatem dobra jakoscia wideo ekranem dotykowym multimedialnego. Osobiście skłaniam sie ku nokii n8, ale chciałbym poznac opinie innych.

Nokia N8 już jest trochę na rynku, ale jeśli chcesz mieć telefon z najlepszym aparatem i wideo, to lepszego niż N8 w mojej opinii nie ma. W ogóle znaleźć coś bardziej multimedialnego niż n8 nadal jest cięzko. Kolejnym plusem jest zapowiedziana na pierwszy kwartał tego roku darmowa aktualizacja Symbiana do Nokia Belle, która prezentuje się bardzo ładnie (na czasie) i wprowadza nową świeżość w N8.

 

Jakbym chciał mieć telefon multimedialny to wybrałbym N8. Jakbym chciał się bawić aplikacjami i netem, to coś na androidzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sensation - ma słabe kąty widzenia i ogółem wyświetlacz, wolniejszy od s2

Wave3 - do rozmów i pisania smsow to ideał, ma mało aplikacji na swój system Bada O.S

Galaxy s2 - nic dodać, nic ująć, telefon jak dla mnie idealeny, zaraz ma się pojawić aktualizacja do 4.0 i telefon na pare ładnych lat.

Ogółem do wavea i do s2, to wyświetlacze maja idealne, sam uzytkuje i9000, s8500, n7000. Jak dla mnie amortyzacji wymiataja nawet regine apple.

Link to post
Share on other sites

chlopie za taka kase mozesz kupic uzywanego iphone 4 lub dozbieraj troche $ i kup nowego

bo chyba nie zdajesz sobie sprawy ze stabilnosci i prostoty ios

 

android bedzie ci sie zawieszal szarpal jezeli nie bedziesz mial bardzo wydajnego procesora

i jakos wykonania innych telefonow jest katastrofa

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

Sensation - ma słabe kąty widzenia i ogółem wyświetlacz, wolniejszy od s2 Wave3 - do rozmów i pisania smsow to ideał, ma mało aplikacji na swój system Bada O.S Galaxy s2 - nic dodać, nic ująć, telefon jak dla mnie idealeny, zaraz ma się pojawić aktualizacja do 4.0 i telefon na pare ładnych lat. Ogółem do wavea i do s2, to wyświetlacze maja idealne, sam uzytkuje i9000, s8500, n7000. Jak dla mnie amortyzacji wymiataja nawet regine apple.

chyba nie widziales na zywo jasnosci kontow i kolorow w iphone 4

wyswietlacz nazywa sie retina a nie REGINA baranie

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...