Skocz do zawartości

Jakie wymagania w GTA 4


Recommended Posts

Ja miałem problem z tą grą. Miałem takie fluktuacje frameratu. Dwie sekundy chodzi dobrze i płynnie żeby następne dwie sekundy zacinać na 5 fps, potem znów dobrze i tak w kółko. Nie wiem o co chodziło. Raczej nie była to kwestia wymagań bo gra zacinała niezależnie od obciążenia tzn. niezależnie czy mocno obracałem kamerą z widokiem na całe miast (duże obciążenie) czy patrzyłem na ziemię (małe obciążenie).

Link to post
Share on other sites

@Biafra1987

 

Nie pirackiej tylko demonstracyjnej ;). Poważnie to o to chodziło?

 

Zastanawiam się czy nie wziąć sobie klucza GTA do GFWL bo nie są drogie. Ostatnio nawet widziałem za 3 pln ale nie wiem co z tym jest nie tak, czy to wersja językowa chińska albo dodatkowy tłumik do broni?

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

mam pewien sposób. Też miałem windows 7 i cięło mi się nawet na minimalnych. Musisz w panelu sterowania wyłączyć "eventlog". Wejdź w panel sterowania potem w narzędzia administracyjne, usługi i tam będziesz miał dziennik zdarzeń. Klikasz dwa razy i albo wyłączasz albo ustawiasz tryb ręczny. Potem tylko restart i wszystko powinno być ok.

Link to post
Share on other sites

Wejdź w panel sterowania. Ustaw duże ikony i odszukaj "narzędzia administracyjne" Gdy już to zrobisz przejdź do aplikacji "usługi" a tam będziesz miał gdzieś "dziennik zdarzeń systemu windows" czyli eventlog i tam ustawiamy na ręczny albo wyłączony.

Link to post
Share on other sites

na x32 cieło się dość mocno. na x64 mam wrażenie jak by mniej lecz itak się tnie i to można powiedzieć że cały czas praktycznie nie da się grać. chociaż jak grałem chwile dużej to przez chwile nawet mniej się przycinało

 

mam pewien sposób. Też miałem windows 7 i cięło mi się nawet na minimalnych. Musisz w panelu sterowania wyłączyć "eventlog". Wejdź w panel sterowania potem w narzędzia administracyjne, usługi i tam będziesz miał dziennik zdarzeń. Klikasz dwa razy i albo wyłączasz albo ustawiasz tryb ręczny. Potem tylko restart i wszystko powinno być ok.

Dzięki za pomoc pomogło teraz wcale się nie tnie

 

teraz po pewnym czasie grania strasznie się przycina to pewnie od temp ??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...