Skocz do zawartości

Jaką karet kupić ?


Recommended Posts

Witam, mam zamiar wymienić starą kartę graficzną na 2 kompie, mój staruszek 8800 już przeżył swoje lecz dłużej nie pociągnie a gry typ. bf3 etc. są dla niego zbyt silne, dlatego mam zamiar kupić jakąś kartę max do 450zł. (tylko GeForce).

Czekam na wasze propozycje co polecacie ?

Edytowane przez vandal454
Link to post
Share on other sites

Jak wygląda reszta Twojego peceta? Chodzi głównie o zasilacz i procesor.

Czemu tylko Nvidia? W tej cenie bardzo dobre propozycje ma także AMD/ATi.

Karta ma być nówka czy może być używana?

Moja propozycja to HD6770 np od Sapphire albo od Gigabyte jeśli chodzi o nóweczke ze sklepu.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy opłaca się brać coś lepszego do tego kompa jak np Radeon HD 6xxx i GeForce 5xx

Specyfikacja PC: 

Intel Core 2 Quad Q6600 2,4Ghz 

2GB RAM Kingstone HyperX DDR2 (mam zamiar jeszcze 2gb dokupić). 

Modecom 400W ATX FEEL III

Gigabyte P35C-DS3R

 

Karty radeona mogą być także lecz boje się trochę o sterowniki do nich raz na rok wyjdzie jakaś łatka albo coś do nich i to wszystko.

Edytowane przez vandal454
Link to post
Share on other sites

Intel Core 2 Quad Q6600 2,4Ghz

Modecom 400W ATX FEEL III

karta ma być nowa czy używana ?

 

jak chcesz myśleć o jakimś HD6850 to musisz kręcić cpu do 3.2-3.4 GHZ , jak wykręcisz do ok. 2.8GHZ to można pomyśleć o jakimś HD6770/HD6790

 

no i jeżeli chodzi o zasilacz to zalecam go zmienić tym bardziej z myślą o OC kompa

Edytowane przez gando
Link to post
Share on other sites

Q6600 czy Q8300 z zegarami na stock nie poradzą sobie na najwyższych detalach w nowych grach , gdyby te proce dawały rade z obecnymi tytułami to ich posiadacze nie zmieniali by tych cepów np. na 2500k , z myślą o graniu np. w Battlefield 3 , Metro 2033 czy Wiedźmin 2

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...