Skocz do zawartości

Koniec MEGAUPLOAD/MEGAVIDEO


Recommended Posts

Prokuratorzy federalni stanu Virginia zlikwidowali jeden z największych na świecie serwisów związanych z wymianą plików, - Megaupload.com, oskarżając tym samym założycieli i pracowników Megaupload o naruszenie praw związanych z ustawami anty pirackimi.

Akt oskarżenia przeciwko Megaupload opiewa na kwotę 500 milionów dolarów, - tak wyszacowano straty jaki ponieśli właściciel praw autorskich poprzez utracony przychodów z pirackich filmów i innych treści.

 

Najdziwniejsze jest to że akcja ta miała miejsce zaraz po burzliwej dyskusji i globalnym sprzeciwie przeciwko nowemu wynalazkowi hegemoni amerykańskich mózgów, - oczywiście chodzi mi o nowy internetowy komunizm i masową propagandę cenzury zwaną dzisiaj PIPA (PROTECT IP Act) a wczoraj SOPA (Stop Online Piracy Act).

 

Megaupload uplasował się na 13 miejscu najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych stron w globalnym internecie ! Dzisiaj został zamknięty i prawdopodobnie zakończył swój żywot...

 

źródło Google

 

 

każdemu hostingowi dobiorą się do tyłka

Link to post
Share on other sites

tak masz rację to torrenty nie hosting

z plotek których słyszałem od wujka Google to za używanie p2p przysyłają kary u nas po 700 zł,ale zapewne to tylko ploty

 

Szkoda MEGAvideo.

e tam szkoda jest putlooker Edytowane przez Dementor
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Co do P2P to inaczej się sprawa ro********a i też się za to biorą. Do tej pory, było tak, że człowiek po zakupieniu jakiegoś softwaru stawał się jego właścicielem. I se mógł zrobić co chciał z nim. Teraz te geje, robią taki myk, że tak jakby, wynajmujesz od nich soft a nie kupujesz. I tu wkracza SOPA - możesz używać ich softu za odpowiednią opłatą ale wszelkie wypożyczanie, sprzedawanie itd jest nielegalne. Mam tu przykład na dead space 2, które wyszło rok temu. Kupiłem go na origin i miałem wtedy nowy sprzęt. przeinstalowałem grę parę razy za każdym razem wołała o klucz. Wiecie co się za którymś razem stało ? Wygasła mi licencja. Zagadałem do Pana na chacie EA on mi ją odnowił uprzejmie informując, że soft ma ograniczone prawa użytkowania i drugi raz tego nie zrobi. Masakra.

Link to post
Share on other sites

Dlatego nie warto kupować gier od niektórych wydawnictw. Jestem entuzjastą, zmieniam grafy, procki, czy wreszcie MoBa i co? Inny komputer, grać nie mogę. To po co wydawać nie wiadomo ile, skoro dla nich i tak jestem piratem?

 

Co do p2p, ciekawe co z tymi ostrzeżeniami :P

 

http://kwejk.pl/obrazek/852051

Link to post
Share on other sites

Nie przejmujcie się ani SOPA ani PIPA. To nie przejdzie, a jeśli nawet zacznie funkcjonować, szybko zostanie wycofane. My stanowimy 99% i nigdy, nigdy, nigdy 1% nie będzie w stanie Nas kontrolować, ani ograniczać. Chyba, że będziecie się temu biernie przyglądali. Ja nie zamierzam ;)

 

United as One. Divided by Zero.

Link to post
Share on other sites

Anonimowi zaatakowali w odwecie http://

www.universalmusic.com/ i htttp:www.justice.gov/ Info z

http://www.wykop.pl/link/1012715/anonymous-odpowiedzieli-juz-na-zamkniecie-megaupload/ oraz z http://www.nytimes.com/2012/01/20/technology/indictment-charges-megaupload-site-with-piracy.html?_r=1 . Tym czasem Polska ratyfikuje 26.01.2011 tajne międzynarodowe porozumienie ACTA. Sieci p2p zostaną poblokowane przez dostawców usług internetowych no i groźba cenzury internetu: http://www.panoptykon.org/wiadomosc/czy-polsce-grozi-cenzura-internetu-w-imie-ochrony-praw-autorskich-z-naszych-najswiezszych-?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Zwykłe skur***ństwo... Im więcej w naszym życiu technologii cyfrowej tym łatwiej nas kontrolować. Stalin i Hitler by byli zadowoleni ale nasi politycy są dużo mądrzejsi. tamci despoci się specjalnie nie kryli teraz wszystko jest perfidnie przemyślanie i w prowadzanie pod osłoną demokracji... Jeszcze z 20lat i będziemy mieć europejskie państwo totalitarne, w którym kwitek będzie trzeba było wypełnić nawet jak się pójdzie do toalety a za spuszcenie wody korporacje policzą 5 PLN :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

i nigdy, nigdy, nigdy 1% nie będzie w stanie Nas kontrolować, ani ograniczać.

 

Hahahaha to się grubo mylisz bo jakbyś nie wiedział to Cię uświadomię że właśnie ten 1% ustala o której wstajesz, ile masz pracować, kiedy się wysrać i ile im oddać a ty potulnie to wszystko robisz nawet nie będąc tego świadom. %-)

Link to post
Share on other sites

Wstaję, jak się obudzę ;) na szczęście nie mam zajęć na 8 rano. Zazwyczaj mam zajęcia w okolicach 11. Odnośnie pracy, zakładam własną firmę i sam będę sobie dyktował, o której mam wstawać. A sram, jak mi się chce, a nie jak mi ktoś powie, że mi się chce. Nie wiem, skąd bierzesz te bzdurne informacje.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

zakładam własną firmę i sam będę sobie dyktował, o której mam wstawać.

Odszczekasz te słowa jak będziesz jebał po 16-20 godzin dziennie żeby się utrzymać na rynku synku :D

 

Kolejny cwaniaczek jesteś co do kibla zostanie spuszczony, dobrze że masz mamusię i tatusia co cię teraz utrzymują to się fajnie gada. Pogadamy za 10 lat :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...