Skocz do zawartości

Assasin's Creed PL Exclusive (Wersja Reżyserska) - Problem z instalacją patcha 1.02


Recommended Posts

Gość darkatraz

Ogolnie to problem moze lezyc przy prostej rzeczy. Mianowicie wszystko moglo sie zaczac przy instalacji pqtch'a. Sprobuj dostac wersje premierowa i wtedy zainstalowac gre oraz patcha. Opcjonalnie moge ci podeslac exe'ki do wersji 1.00 bys mogl je spatchowac normalnie i bez bledow.

Link to post
Share on other sites

na chwile obecną assasin działa płynnie na ustawieniach:

 

Z Engine Vision Center przy antialiashingu zmieniłem filtr z narrow-tent na box

W grze ustawiłem Multipróbkowanie na 1 i wyłączyłem postefekty oraz synchronizację pionową(nie do końca wim za co odpowiada)

 

Reszta ustawień

 

Rozdzielczość: 1680x1050 (60Hz)

Cienie 2/3

Grafika 3/4

Szczegółowość 3/4

 

Napiszę na pw mój mail i chętnie skorzystam z innego exe

Link to post
Share on other sites

nic nie dało, ten sam błąd przy próbie instalacji patcha, zauważyłem natomiast przy sprawdzaniu wersję exe.

 

u ciebie było 1.0.0.1 a u mnie 1.0.2.1

 

próbowałem gameboster ale nic nie dało tylko pogorszył się antialiashing z powodu wyłączenia vision center.

Jeszcze spróbuję załatwić inną wersję gry do testu. Właśnie dostałem dziś grę Anno 1404 + Wenecja i gra chodzi cudownie :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Spróbuj załatwić AC w wersji premierowej. Bo jak wspominałem ja żadnych błędów nie uraczyłem przy instalacji patch'a. A przy próbie podmiany zainstalowałeś na nowo grę czy tylko o tak chciałeś podmienić? Bo to jest bardzo ważna sprawa. Przy mojej wersji 1.02 w exe pisze 1.0.2.1.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Wczoraj sprawdzałem Assasin's Creed Brotherhood

 

Wnioski:

Gra działa na full detalach z minimalnymi ścinkami jak za dużo ludzi, ale da się grać, żeby nie było ścinek to wystarczy tylko kilka opcji zmniejszyć i działa bardzo płynnie. Na jutro kolega pożyczy mi Assasin's Creed premierowa wersja (chyba)

 

Odnawiam

 

Udało mi się zdobyć inną(?) wersję Assasin's Creed PL, odinstalowałem oryginał ale zachowałem zapis gry.

Po zainstalowaniu gry nie instalowałem żadnego patcha i odpalam grę. Zapis działa i byłem bardzo zaskoczony tym że gra działała płynniutko. Ustawiłem grafikę na max i co ? Gra działa dość płynnie.

 

Wniosek:

Patch 1.02 który od razu był instalowany wywoływał te przycięcia (czytałem też że usuwa directx 10.1?), innego wytłumaczenia nie widzę.

 

Teraz bardzo ważne pytanie co do legalności Gry, musiałem wgrać cracka, czy nadal mam oryginalną grę, mimo że instalowałem z obrazu płyty z dysku ? Czy mogę nagrać sobie tego Assasina bez patcha 1.02 na płytę i używać jako kopia zapasowa ? gdzieś wyczytałem że można mieć kopię zapasową gry oryginalnej

Edytowane przez makaveli91
Link to post
Share on other sites

Teraz bardzo ważne pytanie co do legalności Gry, musiałem wgrać cracka, czy nadal mam oryginalną grę, mimo że instalowałem z obrazu płyty z dysku ? Czy mogę nagrać sobie tego Assasina bez patcha 1.02 na płytę i używać jako kopia zapasowa ? gdzieś wyczytałem że można mieć kopię zapasową gry oryginalnej

Jeśli posiadasz oryginalną grę to możesz posiadać kopię zapasową tyko i wyłącznie na własny użytek :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...