Skocz do zawartości

MSI GTX 560TI Twin Frozr II (SLI)


Recommended Posts

Możesz mi wierzyć lub nie ale doskonale Cię rozumiem bo sam całkiem niedawno składałem swojego kompa i pytałem tu dokładnie o to samo. "Ile watów ciągnie takie SLI? Jakie SLI najlepsze? Czy w ogóle warto SLI? A jak tam z temperaturami?" i wiele innych. Ogólnie na SLI złapałem ochotę jak zacząłem czytać te wszystkie wykresy i porównania FPS. SLI po prostu za tę samą cenę wymiatało każdą bez wyjątku jedna kartę. Moje niewielkie ale jednak doświadczenie mówi mi, że rzeczywiście choć przyrost mocy w prawie każdej grzej jest ogromny (w Metro prawie o 100% ale w Arma2 w ogóle nie miałem różnicy) to są jednak sytuacje gdzie widać pewne małe problemy. Głównie chodzi i mikroprzycięcia które jednak potrafią wystąpić. Nie miałem ich w Metro, TDU2, Crysis ale na pewno w COD:Black Ops i chyba w Railworks 3. Nie są duże i zaczynasz zauważać je dopiero jak przełączasz na jedna kartę i porównujesz.

 

W Black Ops grałem jedynie na multi.

Link to post
Share on other sites

No macie rację chłopaki że jednak ten 1Gb więcej pomógł,ale tylko w BF3 i GTA4 jak narazie.

Szkoda że nie ma nigdzie testu gtx560ti 2Gb SLI-VS gtx560ti 448 cores 1,3Gb-SLI,oczywiście obstawiam to drugie że będzie szybsze w BF3.

Link to post
Share on other sites

No macie rację chłopaki że jednak ten 1Gb więcej pomógł,ale tylko w BF3 i GTA4 jak narazie. Szkoda że nie ma nigdzie testu gtx560ti 2Gb SLI-VS gtx560ti 448 cores 1,3Gb-SLI,oczywiście obstawiam to drugie że będzie szybsze w BF3.

calkiem mozliwe ze masz racje i tak bedzie, aczkolwiek czytajac te wszystkie posty ludzi ktorzy maja sli na 560 ti i placza ze maja tylko 1gb i jak kupowali to nie bylo gier ktore wymagaly wiecej niz 1gb itp itd stwierdzilem ze chyba dobrze jest miec jednak zapas pamieci w kartach

 

z drugiej strony wiem (skladam sobie kompy od chyba 15 lat) ze roznie bywa z kupowaniem niektorych elementow na wyrost, myslisz ze jakas technologia pojdzie na przod i kupujesz jakis element zestawu pod tym kontem a po 6-122 miesiacach okazuje sie ze rynek poszedl w zupelenie innym kierunku i dany zakup byl nie do konca potrzebny. Jednak w przypadku tej dodatkowej pamieci wydaje mi sie ze sie przyda, czy mam racje czy nei sprawdzi to nastepne pol do calego roku :)

 

puscilem zamowienie do sklepu i czekam :D moze niedlugo przysla sprzet to beda w koncu testy, w sumie jestem ciekaw niektorych decyzji, szczegolnie ze przed ich podjeciem spedzilem wiele godzin studiujac Wasze odpowiedzi

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Panowie Jest sens Podkręcić MSI GTX560 Ti Twin Frozz ?

 

1.Duży będzie wzrosy wydajności ? Jak to sie przeniesie na FPSy 5 , 10 Klatek wskoczy ?

2.Jakim programem ?

 

 

A i takie Pytanie wystarczy do BF3 ? Procek to Intel Core Quad i5 2.66 Ghz ( Pokdreca się sam do 3.2 GHz ) do tego 4 Gb Ram Kingston 1333 Mhz i Zasilacz Chieftec 600W

 

Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi , pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ja w koncu zlozylem kompa i ostatecznie sie zdecydowalem na sli na 560 - zadowolony jestem bardzo, nie ma mikrozaciec i innych problemow o ktorych wszyscy tak pisali. BF3 chodzi bardzo dobrze. Na razie nic jeszcze nie krecilem.

Dla przypomnienia sli zrobilem z MSI GTX 560TI Twin Frozr II OC 2GB

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...