Skocz do zawartości

Recommended Posts

Laikiem to ja jestem i stąd taki efekt...

 

Ze sprzedawaniem sprzętu - raczej nie za dobry pomysł. Sprzet owszem na gwarancji- kupiony w wekend ale biorąc pod uwagę czas oczekiwania na kupca, poszukiwanie i utratę wartości, to chyba nie dla mnie.

nie jestem graczem, który spedza całe godziny na graniu- ale chcę od czasu do czasu zagrać w fajny tytuł i nie mieć za rok, dwa problemyu z tym, że nowe gry nie chodzą.

 

Wydaje mi się, że sprzęt mi wystarczy jak dołoże tego radka i powiedzmy zasilacz 600W? mogę dostać za dopłatą 80 zł corsaira- wystaczry?

 

Swoją drogą sprzedawca jest bardzo otwarty na rozmowy i pomocny. Mówi, że składał mi zestaw jakich wiele się sprzedaje- zeby pograć ale i nie wydać zbyt dużo.

Edytowane przez jacomelli
Link to post
Share on other sites

Sprzet owszem na gwarancji- kupiony w wekend

to zwróć go do sklepu

 

ale biorąc pod uwagę czas oczekiwania na kupca, poszukiwanie i utratę wartości, to chyba nie dla mnie.

allegro licytacja od 1 zł, za tyle ile wylicytują za tyle pójdzie Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Carbon wcale nie jest gorszą konstrukcją od pierwszego SXS'a albo MXS'a... dopiero SXS2 można nazwać tak na prawdę w miarę solidnym PSU, jeśli o OCZ mowa.

 

Carbon co prawda ma niską sprawność (nieco ponad 70%), ale taki MXS wcale nie ma gwarantowanej 80+. Wystarczy poczytać testy...

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

Z tym zasilaczem jeszcze się prześpię:) jak wymieniać to raczej od razu - na zasadzie dopłaty różnicy. Albo już jak zdechnie...

 

Jutro jadę po kartę

 

Tak czy siak dzięki za opinie.

 

Jeszcze jedno pytanko, czy przy wymianie na tego radeona dołożyć do obudowy dodatkowy wiatraczek?

Obudowa I-Box Orion 320 tb. Z tyłu wmontowany wiatraczek, przód ażurowy.

Link to post
Share on other sites

Bok raczej nie- bo ten który odkrywa bebechy jest wystawiony na widok publiczny. Co najwyzęj mogę wyciągnąć kilka zaślepek montażowych z tyłu ;p

 

Mały update:

  • Karta wymieniona na Radka 6850- jeszcze nie wiem jeszcze jak chodzi bo nie miałem czasu potestować, tylko podłaczyłem, zainstalowalem nowe sterowniki i wyjazd (niestety nie ferie tylko służbowy)
  • Jednak wymieniłem wentylator- jakbym tego nie zrobił to bym się martwił (tak, tak, ta wymiana to przez WAS ;)), albo za rok płacił dwa razy tyle,a nie na zasadzie dopłaty. Wentylator OCZ Stealth Extreme 2 600W. Myślę, że da spokojnie radę nawet jak sobie wymyślę mały OC.

Jutro wieczorem, lub w sobotę jak wrócę z delegacji to wrzucę wynik 3dmark - i będzie od razu bezpośrenie porówanie wyników z GTX 550 Ti.

 

PS. Jestem tu od niedawna ale widzę że klimat mi odpowiada, może zagoszczę na dłużej - powoli wraca zajawka na sprzęt :)

 

Jeszcze raz wielkie "dzięki" dla WSZYSTKICH za wszelkie wypowiedzi/porady. Bardzo mi miło, że są osoby, które beziteresownie podpowiadają i poświęcają swój czas i wiedzę :) Naprawdę fajna społeczność jest na tym forum:) I jak Boga kocham- następnym razem jak będę kupował jakikolwiek sprzęt komp. to najpierw zapytam tutaj:)

Link to post
Share on other sites

No i wszsytko banlga:)

W poprzedni kongiguracji z GTX 550 TI w 3D mark11 wynik 2572, po zmianie na Radeona 6850 wyszło 3587. Różnica spora:)

 

Jeszcze jedna sprawa:

Okazało się że jeden z RAMów jest walniety i pojechałem wymienić. Sprzedawca nie miał na stanie identycznych pamięci good ram i otrzymałem kingsotn również 4 GB 1333. Po włożeniu wyglada na to że wszystko działa OK - windows widzi. Obie kości mają CL9. Co ewentualnie jeszcze sprawdzić żeby mieć pewność że ramy współpracują dobrze?. Czy to że kości są od dwóch różnych produentów jest istotne jeśli mają takie podstawowe parametry?

Edytowane przez jacomelli
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...