Skocz do zawartości

GTX 480 pytanie fast pls


Recommended Posts

Nie lepiej tego niereferenta 480 od Zotaca co ktoś niedawno pokazywał w innym poście? 1200 i nie trzeba tracić gwarancji co ogólnie jest kluczowym argumentem.

To zależy z drugiej strony jeśli zainteresowany kupił by Accelero Xtreme Plus to dostaje 6 lat gwary na system chłodzenia ;) To też dobry argument bo przy tak wydajnym chłodzeniu karta nie powinna nawalić :]

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu wszyscy tak panikują z tym gtx480, wielu co go ma przeczy tym problemom mega z temperaturą. Chyba nie gra się w furmarki? W dobrej budzie karta będzie na poziomie innych starszych referentów. Sam miałem chwilę referenta gtx580 i karta miała maksymalnie 84 stopnie. Średnio mniej oczywiście.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu wszyscy tak panikują z tym gtx480, wielu co go ma przeczy tym problemom mega z temperaturą. Chyba nie gra się w furmarki? W dobrej budzie karta będzie na poziomie innych starszych referentów. Sam miałem chwilę referenta gtx580 i karta miała maksymalnie 84 stopnie. Średnio mniej oczywiście.

Wiesz dlaczego ? bo panikuja ciemnoty które nie mają pojęcia o kartach graficznych,nie udzielają konstruktywnych rad a za argument mają że karta gorąca i pobiera dużo prądu a do sli są gorące i co tam jeszcze wymyśli to żaden argument.Płacisz za wydajność lub oszczędność wybieraj.Pogadajmy o szczegółach lepiej.

GTX480 jest najlepszym teraz wyborem nawet zmieniając chłodzenie.Wiem bo nie zrobiłem najlepiej wymieniając 480 na gtx580,tyle dobrze że zmieniłem przed tymi chorymi cenami,pewnie bym teraz miał kosmos dopłate.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...