Skocz do zawartości

"Estetyczne oploty" :)


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Na hasło: "z polecenia użytkownika jacekgothic" zawsze jakiś rabacik, bonusik się znajdzie :)

 

Sprzedaż oplotów odbywa się na 2 platformach: w sklepie droższe i lepsze MDPC-X prosto od producenta, a na alledrogo oploty tańsze i gorsze (ale też dobre) prosto z hurtowni :)

Link to post
Share on other sites

Niestety nikt jeszcze nie zamówił przedłużek w kolorach mniej popularnych od czarnego, czerwonego, zielonego itp. Wykonanie fotek zlecam fotografowi, który ma odpowiedni sprzęt do bezcieniowych filmów.

 

W sumie żałuję, że po wykonaniu przedłużek 24pin nie zrobiłem zdjęć w domu, w końcu lepsze słabe zdjęcia niż żadne.

Link to post
Share on other sites

W sumie żałuję, że po wykonaniu przedłużek 24pin nie zrobiłem zdjęć w domu, w końcu lepsze słabe zdjęcia niż żadne.

dokładnie, bo nikt nie kupi czegoś czego nie widzi jak wygląda prawda ? a Panu ze Sleeveking polecam dodać sobie avatar'a z logiem sklepu a w sygnaturce dodać linka do sklepu ( w załączniku )

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Eh, na marne były poszukiwania 1mm śrubokrętów. Wszędzie albo >1.5 albo cena kosmiczna.

Pin-Remover na SleeveKing jest po 119 zł :/ Jest coś podobnego tyle że tańsze?

 

Aha, i jak chyba wspominałem, oplatając SATA czarnym 6mm widać prześwity, mimo że na stronie jest napisane że są idealne do kabli SATA. 8mm nie znalazłem :(

Edytowane przez winters4tw
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Cenna rada .

 

Jak będziecie robić przedłużkę 24 pin i jeśli chcecie aby się ładnie kabelki wywijały w łuk za tackę to wewnętrzne kable powinny być krótsze od zewnętrznych w granicy 1,5 cm .Wtedy przedłużka sama wygina się w piękny łuk i łatwo ją ułożyć " uczesać "

Link to post
Share on other sites

Siemanko mam pytanie, czy w tym sklepie Sleeveking można dostać przedłużki 3 pin do wentyli, i przedłużenie zasilania sata ?? Oploty fantastyczne, tylko cena mnie troszkę odstrasza hehza 24pin 77zeta uhh, ale wygląda to nie powiem fajowo.

Zastanawiam się własnie nad 24pin atx, 6pin gpu i 8pin gpu. Wszystko miało by być czarno niebieskie.

Link to post
Share on other sites

Siemanko mam pytanie, czy w tym sklepie Sleeveking można dostać przedłużki 3 pin do wentyli, i przedłużenie zasilania sata ?? Oploty fantastyczne, tylko cena mnie troszkę odstrasza hehza 24pin 77zeta uhh, ale wygląda to nie powiem fajowo. Zastanawiam się własnie nad 24pin atx, 6pin gpu i 8pin gpu. Wszystko miało by być czarno niebieskie.

Poszukaj u Darmacza, 24 pin chyba po 45PLN były.

Masz link http://www.darmacz.pl/index.php?main_page=index&cPath=12_20&zenid=acfd79ed22f253b66e4ed5d98bdf41c2

 

Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz :D

 

Miałem oploty od Sleeveking teraz mam od Darmacza i powiem Ci, że te od Darmacza dużo ładniej i staranniej wykonane.

Profesjonalizm w 100% .

 

http://images47.fotosik.pl/1497/e3442f6b334b9719gen.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/527/0ebcaf8cfe237a7cgen.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Oks Dzięki za info, poszperam troszkę, może coś tez pomodze, tyle tylko, że ja gotowce kupię, bo nie mam takiej smykałki i nerwów, żeby z kabelkami się bawić

hehe ja np. nie mogłbym sie pozbawić satysfakcji zrobienia przedluzek samemu od 0 tzn z pinow kabli wtyczek no i oplotu ;p

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

halo, mam dosyc popularny zasilacz obecnie kupowany mianowicie XFX Core 550w. Nie jest modularny.

W związku z tym co robić na drugim koncu przewodu (w zasadzie nie koncu bo nie ma konca bo kable wchodzą do zasilacza). KOnczymy poprostu gdziekolwiek tymi nićmi i tyle ? Powiem tak, na czuja to to sie bedzie zeslizgiwac, bylby inny sposob na to zeby oplot wzgledem kabal sie nie przesuwał ?

 

ok, fajny tutorial na wtyczki 24 zasilającej, do Gpu itd. A co z Sata (dane i power) , molex , fan ? da sie, nie da sie ?

Link to post
Share on other sites

A co z Sata (dane i power) , molex , fan ? da sie, nie da sie ?

Odpowiedni oplot i termokurcz i wszystko się da ;)

 

Powiem tak, na czuja to to sie bedzie zeslizgiwac, bylby inny sposob na to zeby oplot wzgledem kabal sie nie przesuwał ?

Termokurcze, a najlepiej przedłużki zrób / kup sobie %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...