Skocz do zawartości

Wolfenstein


Recommended Posts

Ale konkretnie którą częścią Wolfensteina?

Oczywiście nowa :D

 

edit :

Jedno co mi się podoba w nowych grach to rozpisanie na kilka rdzeni :] proc na 4GHz grafa standard w rozdziałce 2048x1536 i wszystko płynie, a wysmaczone w ustawieniach i dodatkowo w sterowniku (antialiasing transparency supersampling)

 

Link to post
Share on other sites

Ja juz raz ukończyłem te grę na poziomie Normal. Po tym stwierdziłem że w tak prostego FPSa już dawno nie grałem. Wobec tego (a bardziej dlatego że nie mam w co grać chwilowo) rozpocząłem rozgrywkę od nowa ale na poziomie Hard. Co prawda grałem z kodami (bo po zakonczeniu pojawia się taka możliwość) ale nadal gra pozostała tragicznie prosta. Juz nie mam do niej siły. Fajne momenty zdarzają się bardzo rzadko.

Graficznie gra stoi marnie. Niewykorzystany potencjał silnika Doom3 na którym przeciez hulał PREY i on już wtedy wyglądał lepiej.

Jest to gra co najwyżej średnia. Napewno nie zasługuje na miano dobrej. A szkoda bo poprzedniczka była taka właśnie.

Link to post
Share on other sites

Gdy 1 raz włączyłem tę grę ustawiłem all na max w FULL HD i fajnie wszystko płynnie działa ok 40-60 FPS, ale grafika nie zachwyca. 1 misja była całkiem przyjemna zabijanie nazistów z mp-40 może dostarczyć wiele przyjemności. :] Ale dalej to już było trochę monotonnie chodzenie i zabijanie nazistów praktycznie z mp-40/43 i kara89[chyba] jest też działko plazmowe :rotfl: do którego amunicja jest trudno dostępna, ale można ją zakupić za 200$. Doszedłem do misji w szpitalu jak zmutowani :P naziści zabijają pielęgniarki, pacjentów :F. I od tego momentu ta gra mnie już odrzuciła.... Ta magia w tej grze mnie nie przekonuje. Mała ilość broni no może, że nie odblokowałem, a zwłaszcza ta grafika. Jeżeli ktoś lubi FPS to raczej nie polecam :F. Moja ocena ok 52%/100

Link to post
Share on other sites

niewiem co wy sie tak czepneliscie grafy moim zdaniem gra jest co najmniej dobra grafa na poziomie klimat starego dobrego wolfa duzo przyjemnosci z rozpuszczania niemiaszkow czegochciec wiecej od tej gry napewno ta gra jest lepsza od FarCry2 i od innych gniotow ktore ostatnio powychodzily np egranizacja terminatora 4 ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...