Skocz do zawartości

Który GTX 560 Ti najlepszy?


Recommended Posts

POLECAM GORACO MSI twin frozr II GTX 560 ti temp w idle 22-25 a w stresie przy wiatrakach 50% dochodzi max 60 i przy tym cicho i moooocno wydajnie

 

http://www.fotoszok.pl/upload/039691eb.png

 

Co do HAWk o boze powiem tak miałem i po tygodniu juz uszzy mnie bolaly jak grałem od tych ,,KOSMIECZNYCH WIATRAKÓW głosno i gorąco .. wiatraki na 80 % a temp przy grach 80 stopni dochodzilo nawed do 100 przerazilem sie i odrazu wystawiłem na allegro . i kupiłem twin frozr II i jest cicho chlodno i WYDAJNIE miedzy tf III a TF II jest jakies 3-5 % zwiekszenia wydajnosci.. co do ilosci pamieci jesli masz duzo ramu np 4-8 GB to wes 1 gb bo skoku wydajnosci miedzy 1 a 2 gb nie bedzie ....

Edytowane przez kulalek
Link to post
Share on other sites

Ehh a może Asus DCII Top ? Sam już nie wiem od 3 miesięcy zbieram na tą kartę i byłem zdecydowany na Hawk'a, ale widze że jednak hałas to bedzie problem. A tak z innej beczki, przy mojej specyfikacji (pierwszy post :D) która się juz nie zmieni jest sens brania tak wydajnej karty ? Wiem że procka podkręcić będę musiał.

Mam w planach jeszcze bude zmienic na Zalmana Z9 Plus i jakies dobre lecz nie za drogie chłodzenie do procka typu Zalman Performa albo jakis Thermalright.

Link to post
Share on other sites

Hawk jest głośny ? Chyba tylko w słabo wentylowanej budzie. Jak zmieniłem na Regnum'a to w grach i benchmarakch karta jest bardzo cicha Wiatraki rozkręcają się do 35-40%.Temperatury do 65C w BF3.

to chyba miałes jakas wersje ULTRA SILENT xDD bo co jak co ale HAWK w ZYYYCIU ODRADZAM !!!!!! TYLKO BRAC MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC

 

aa procek to tak przynajmniej dobij do 4.0 by nie ograniczał grafiki. po co HAWK by miec 2-4 FPS wiecej i za to masz głosniej ??? du*a rozwiazanie ...

Link to post
Share on other sites

Definitywnie od MSI TwinFrozr II lub jak masz fundusze to Hawka z TwinFrozr III. Posiadam Hawka, jest baaardzo cichy, temperatury w stresie max 60-65 stopni, można go jeszcze trochę podkręcić, solidne wykonanie.

Link to post
Share on other sites

22*C w IDLE? Ja na TF II HD6950 w IDLE mam 38*C, a w stresie przy zamkniętej obudowie (Brutus) max. 65C (z otwartą ścianką boczną 59C).

 

Tak jak widzisz 22 C w IDLE tylko ze ty masz RADEONA a JA MAM NVIDIE ;]]] CHLODZENIE CHLODZENIEM WIDAC ZE NA NVIDIE LEPIEJ DZIALA TO CHLODZENIE

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...