Skocz do zawartości

BF3 - myśliwce


Recommended Posts

Musisz latać i zabijać... ;)

Najlepiej znajdź jakiś mało oblegany serwer z mapami 'air only' i tam sobie lataj. Jak dobrze strzelasz to da się tym działkiem niszczyć wrogie helikoptery czy jety

 

Przynajmniej ja tak zaczynałem, bo na caspianie 64 latać bez flar to nie fajnie :D

A tak, kilka razy mnie rozwalili, kilka razy sam uderzyłem w jakieś drzewo aż w końcu już coraz lepiej latałem, zacząłem niszczyć wrogie jety i unlocki się sypią :)

Tylko taka zabawa przynajmniej u mnie bardzo wpływa na obniżenie KD Ratio ^^

Link to post
Share on other sites

najgorzej jak cb namierzą z rakiet a ty nie masz flar

jest kilka możliwości ucieczki

możesz się schować za górami tzn. tak żeby rakiety rozbiły się o skałę a nie o cb :D

drugie możesz też ostro wzbić się w górę jeżeli będziesz nisko nad wodą wtedy rakiety wpadną do wody

trzecie ostre manewry albo najlepszy z nich

na dopalaczu leć w stronę rakiet ale lecąc w dół :D

ja tak robię i jest dobrze, tylko chamsko jeżeli gra taki na joysticku wtedy na myszce nie masz szans

Link to post
Share on other sites

Spoko, ratio to Ci się zacznie stabilizować pewnie przy około 1000 killi. A tak to ja mam czasem takie mecze gdy mam ratio <1 a czasem i 5 czy 6. I chyba każdy, kto chce trochę potrenować heli/jetem dostanie po du**e na początku. Ja jak zaczynałem trening heli miałem ratio 1.2 - po odblokowaniu wszystkiego heli - 0.85 :) Teraz już wróciłem do normy ale było to trochę frustrujące. No ale daje też sporo satysfakcji.

BTW, ostatnio co prawda za dużo nie grałem, ale mam ochotę trochę pociąć z komunikacją głosową - ktoś chętny, ze słuchawkami? Mój nick w grze to JoeDoe1984

Link to post
Share on other sites

Zdobyłem te naprowadzanie, miałem kilka dni focha na BF'a ale dzisiaj usiadłem i powiedziałem sobie, że dam radę. I tak o to kilka kamikadze jakieś farty i mam naprowadzanie, przynajmniej ratio mi już nie spada. Ale cwaniaczki z flarami są denerwujące :]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...