Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Mam dziwny przypadek ze stacją dysków.

Do wczoraj było z nią ok.

Dziś zgrywam z płytki dane (4GB) i zapisuje na dysku w czasie 34 min.

Wcześniej 4 GB zapisało się mi w max 5 minut.

Następny przypadek:

Nagrywałem kiedyś płytę DvD 4,37 GB w niecałe 5 minut a moja ostatnia sesja nagrywania płyty wynosiła 36 minut.

Żeby czekać ponad pół godziny aby płyta 4,37 GB się nagrała to już przesada...

Używam płyt platinum srebrne, 16x 4,7 GB

Próbowałem kopiować pliki z innych płyt platinum lecz problem nie ustępuje bo prędkość kopiowania jest taka sama. Po prostu tragedia. W teście benchmark w nero7 prędkość bieżącą wykazuje na 1,76x a prędkość startowa 1,74x.

Zmieniałem inną stację dysków od kolegi i działa normalnie więc system nic nie spowalnia mojej chyba.

Wierzę że się ktoś dobrze zna na tym to proszę o radę i wskazówki...

 

nazwa napędu:

 

DVD A DH20A4P

 

Nero7 test:

 

http://www.fotoload.pl/123aa10/997edbb444f18e327627c49792b1ad7a1897.jpg

Edytowane przez asnex
Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze że jak wkładam płytkę obojętnie jaką do stacji dysków to słychać jej wolne obroty, kiedyś szybko się kręciła w środku i dość głośno a teraz powoli i cicho.

Już wolę głośno ale żeby było szybko.

voxcordi, możesz przedstawić swoją instrukcję w prostrzej wersji krok po kroku? ;D

Będę bardzo wdzięczny...

Link to post
Share on other sites

no nie ustawiałem takiej zmiany prędkości, głównie to tu nie chodzi o nagrywanie płyt lecz o kopiowanie danych z płyty na dysk twardy bo ta transmisja z płyty na dysk tez mi tak wolno chodzi co za tym kroczy że z hhd na dvd też wolno nagrywa

 

Teraz 700 MB mi się przenosi z płyty na HDD w ciągu 5 minut a 2 tygodnie temu w ciągu minuty.

Coś się skrzaniło choć nie wiem właśnie co

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...