Skocz do zawartości

CPU + MB do GIER i renderowania


Recommended Posts

siemanko :D

 

wlasnie spedzilem 4 ostatnie godziny szukajac czesci do kompa i ponioslem sromotna porazke, za dlugo sie tym nie interesowalem zeby teraz ogarnac wszystko naraz i cos wybrac.

 

BUDZET: CPU + MB do 1500 PLN

 

obecnie:

 

CPU C2Duo E8400 @3.6ghz + Thermalright hr-02 MACHO (nie umiem oc wyzej niz 3.6ghz ;/)

MB Asus p5q pro turbo

RAM A-Data extreme gaming 2x2gb 1066mhz

GPU XFX Radeon 5870 900/1300 1GB ddr5 (stockowo 850/1200)

 

chce wymienic CPU a wiec ram i mb takze :D

 

z ramem nie ma problemu bo biore z empiku gratisowo co tam maja.

 

CPU - nie mam pojecia,

gram nonstop w bf3 i duzo ostatnio nagrywam a poniewaz drastycznie spadaja mi wtedy fps`y (do kolo 25 w full hd na ultra settings AAx2 shadow high) to czas cos z tym zrobic.

mam swiadomosc jak dobrym prockiem jest c2d e8400 i nie chce wydac kasy na cos co bedzie niewiele lepsze tak jak to jest obecnie z GPU (moja xfx5870 z 2009 roku zjada wszystko oprocz radkow 6950+ i gtx570+ z 2011r)

 

MB - zalezy od CPU, sklaniam sie ku Gigabyte, moze Asrock, Asus mnie zawiodl na calej linii, nie wchodzi w gre.

 

RAM - pewnie skonczy sie to kingostn hyperx 8gb 1666mhz

 

prosze o rade jaki procek do gier i renderowania z uwzglednieniem moich zapedow do OC :D

 

a moze poprostu poczekac na cos nowego ? ( mowia ze 2 miechy do premiery Ivy? )

 

czuje ze moj c2d ogranicza mi strasznie karte (na low 45fps, na ultra 41fps w bf3) ale nie wiem czym to sprawdzic :)

 

trollom dziekujemy ;D

 

pozdrawiam i z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites

czyli i5 2500k bardziej niz jakis i7 ?

 

co do tej plyty to slyszalem ze to odgrzewany kotlet (z68 extreme3) i jest cholernie droga, jak juz mam dawac prawie 600zl za mb to czemu nie i7?

 

edit:

 

nie potrzebuje sli/cf

 

dzieki za info

 

pzdr

Edytowane przez wszaq
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...