Skocz do zawartości

kupno kart 1000-1150zł


Recommended Posts

Witam mam 1150zł na kupno karty graficznej za te pienaidze chciałbym miec jak najlepsza i najwydajniejsza karte nie patrze na 3d oraz głoścnosc chodzenia aby była mocna :). Mój pc to phenom 965 (4.0ghz) OCZ ZS 550W . Jak narazie mysle nad kupnem karty ftx 560 ti hawk lub radeon hd 6950 od saphire i mysle o odblokowaniu do 6970 . Jak wy myslicie opłaca sie kupic która z tych kart czy moze wiecie o jakis elpszych modelach kart zaznaczam ze musi byc ona do 1150zł .

Link to post
Share on other sites

Najwydajniejszy będzie CrossFire 6850, mam 6950 i mogłem jednak nie kupować.

1200zł takie 2: http://allegro.pl/radeon-6850-his-1gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-i2027871445.html

 

Posiadasz płytę z dwoma x16 to musowo bierz te 2 karty.

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6850-6870-crossfirex-review/12

Edytowane przez EvilOverlorD
Link to post
Share on other sites

Szukam nowej karty a hawka wystarczy podkrecic i jest minimalnie gorszy niz ten gtx

Miałem 2 Gtx 560 TI Hawk i bardzo kiepsko radziły sobie z wygładzaniem w Metro 2033 i Bf3, wygładzanie x4 powodowało ogromy spadek wydajności, a w Metro pokaz slajdów, obecnie mam 570-tkę i radzi sobie świetnie, 560 TI nigdy nie będzie tak wydajne jak Gtx 570. Mocno podkręcone 560 TI do cichych kart się nie zaliczją, to naprawde potrafi wkurzyć.
Link to post
Share on other sites

ale za 1150 nie kupie 570 raczej jakies dobrej ;p

 

A co myślicie o tym aby kupi saphire radeon hd 6950 i odblokowac go do 6970 ?

 

Jakbym miał kupic 2x 6850 his radeon crosfirex to mój zasilacz 550w ocz zs ogarnoł by to?

Link to post
Share on other sites

Teraz sprawa sie rozstrzyga pomiedzy gtx 560 ti hawk radeon hd 6950 gigabyte oc, crosfirex 2x his radeon hd 6850 . Po przemysleniach stwierdziłem ze ten zestaw bedzie najlepszy prosiłbym o dobra decyzje. Zaznaczam ze mój pc to phenom 965 3.4 ghz ocz zs 550w , Nie stac mnie na gtx 570 oraz hd 6970

Link to post
Share on other sites

Witam mam 1150zł na kupno karty graficznej za te pienaidze chciałbym miec jak najlepsza i najwydajniejsza karte nie patrze na 3d oraz głoścnosc chodzenia aby była mocna :). Mój pc to phenom 965 (4.0ghz) OCZ ZS 550W . Jak narazie mysle nad kupnem karty ftx 560 ti hawk lub radeon hd 6950 od saphire i mysle o odblokowaniu do 6970 . Jak wy myslicie opłaca sie kupic która z tych kart czy moze wiecie o jakis elpszych modelach kart zaznaczam ze musi byc ona do 1150zł .

 

 

Według mnie to najlepsza opcja dla Ciebie ;) Od razu bym pisał do gościa

 

http://forum.benchmark.pl/topic/39256-sprzedamzamienie-gtx-570-tf2/

 

Myślę że uda Ci się zjechać do tych 1150zł :lol:

 

Po niewielkim OC takiej 570ątki wydajność jest praktycznie na poziomie referencyjnego GTXa 580 :D

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/48303-gigabyte-geforce-gtx-570-super-overclock-review-4.html

Edytowane przez ivanos
Link to post
Share on other sites

Czemu ponad budżet? Może uda Ci się kupić takową - przeglądaj co jakiś czas oferty różnych sklepów, aukcje allegro itp. Widziałem niecały tydzień temu jak któryś sklep wyprzedawał niereferencyjne pality gtx570 (zwykłe - nie sonic) za 1099zł - karty nie były używane, ale były wkrecone w komputery wystawowe - dawali na nie pełne 24mcy gwarancji i sprzedawali jako nowe. Na takiej samej zasadzie było też kilka sztuk 560ti - msi twin frozII i palitów za 699zł. Aż żal mnie ścisnął, że się nie skusiłem - bo na upartego chcę kupić nowego radka. Te msi sprzedały się chyba w kwadrans.

Edytowane przez JaffaKree
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...