Skocz do zawartości

System operacyjny do recenzji


Recommended Posts

Witam. Mam jeszcze takie pytanko, posiadam "siódemkę" Ultimate w wersji RTM lub RC, wyleciało mi z głowy jaka to wersja. Czy testy zrobione na tym systemie mogą być zaniżone przez niedopracowanie systemu? W teście cinebench wynik wyszedł mi dosyć niski wynik bo w teście pojedynczego rdzenia wyszło ponad 4 tyś pkt. a w ośmiu rdzeniach ponad 16 tyś. Możecie ocenić ten wynik i powiedzieć na jakim systemie najlepiej przeprowadzić testy??

Link to post
Share on other sites

a powiedz mi skad masz osiem rdzeni w i7 ? czy moze na czyms innym robiles testy ? i nie moga byc zanizane :P.. to tak jak bys zainstalowal jakikolwiek system i powiedzial ze zaniza.. daje takie wyniki a nie inne .. na xp moze bedzie troszke lepiej ale w sumie nie ma co instalowac starego padla na nowym kompie dla 100 punktow ??

Link to post
Share on other sites

http://answers.yahoo.com/question/index ... 746AAOo1gs

 

Ta informacja jest równie wiele warta, jak twoja.

 

Niby jak system, który na samo działanie zużywa dużo więcej pamięci o mocy obliczeniowej procesora ma być wydajniejszy? Tym bardziej Vista? :P Co do Win7 - sam jestem ciekaw.

 

EDYCJA:

Gdy dodawałem swoje wyniki do Rankingów Benchmarka, byłem zdziwiony, że są najlepsze, lub prawie najlepsze w swojej kategorii przy tym samym sprzęcie (potwierdzone screenem). To pozwala mi sądzić, że XP to szybszy system.

Link to post
Share on other sites

a powiedz mi skad masz osiem rdzeni w i7 ? czy moze na czyms innym robiles testy ? i nie moga byc zanizane :P.. to tak jak bys zainstalowal jakikolwiek system i powiedzial ze zaniza.. daje takie wyniki a nie inne .. na xp moze bedzie troszke lepiej ale w sumie nie ma co instalowac starego padla na nowym kompie dla 100 punktow ??

Nie jestem aż taki głupi, że przy składaniu własnego kompa nie wiedziałbym, że i7 ma 4 rdzenie FIZYCZNE. Nie twierdzę, że system zaniża wynik, prędzej program mógłby to robić, ale tutaj tak nie jest. Co do 100 punktów - właśnie przed tym chciałem się uchronić , dlatego napisałem na forum. Dzięki za odpowiedzi. Testy będą na siódemce.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...