Skocz do zawartości

ASUS GeForce GTX 560 Ti DirectCU II wywla z BF3


Recommended Posts

Na poczatek wróć do taktowania fabrycznego i lekko podbij napiecie. Jesli to nie pomoże, to wyślij kartę na gwarancje, bo trudno coś innego w domu poradzić. Duzo czytałem o problemach 560ti z BF3, dziwne to jest. Ściągnij najnowsze stery (beta) i zobacz.

Link to post
Share on other sites

Ustaw programem msi afterburner. Ja moge tam dowolne wartości ustawiać. Tak samo nim podkręciłem kartę. Przed gra odpal gpu-z i zobacz na ilu maksymalne karta pracowała podczas gry. To pomoże wybrac dobra wartość.

Edytowane przez carroarmato
Link to post
Share on other sites

Dizła na inny grach... Ale zdawało mi się, że jak od razu odpaliłem BF3 to takiego problemu nie bylo, dopiero jak zacząłem się bawić w podkręcanie to się tak zrobiło, chyba....

 

Może napięcie nie te, czy temperatura za wysoka (ok. 69 C przy obciążeniu)...

 

??

 

Nie wiem dlaczego, ale po resecie kompa zaczeło wszystko chodzic.... Jeste ok :D

Link to post
Share on other sites

Ustaw programem msi afterburner. Ja moge tam dowolne wartości ustawiać. Tak samo nim podkręciłem kartę. Przed gra odpal gpu-z i zobacz na ilu maksymalne karta pracowała podczas gry. To pomoże wybrac dobra wartość.

Nie da się regulować napięcia w Afterburner na Asusie. Ja mojego GTX560 katuję w Nvidia Inspector, bo inne nie dają możliwości zmiany napięć.

 

No nieźle przy podkręcaniu napięcie mniejsze. Świąteczny cud? ^^ Musisz wyżej niż standart kierować, (1.025V to default dla GTX560Ti/ non ti.)

Link to post
Share on other sites

no wiesz przyczyn może być kilka nie tylko napięcia na grafie czy też stery , jak masz słabego procka to mocna grafa niewiele pomoże i spadki fps i tak będą, czy też słaby zasilacz który pod obciążeniem nie daje rady i wskutek skoków napięcia na zasiłce podzepoły kompa mogą nie działać tak jak powinny

Link to post
Share on other sites

no jak do BF3 to C2D to stanowczo za mało , co do PSU to ten Logic jest na czarnej liście zailaczy - http://forum.benchmark.pl/topic/3422-faq-zasilacze-przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie/ , to że ma 600W to nic nie znaczy , po prostu to kichowata konstrukcja , zalecam rychłą wymiane na markową kontrukcję

Edytowane przez rewox
Link to post
Share on other sites

Pytanie do autora: Na ile masz ustawionego tego E8200? Ja mam E7300 po OC na 3,60Ghz i zastanawiam się czy jest sens wkładania GTX560Ti OC do tego procka. Czy zagrałoby to na high w BF3 multi. Jak sądzicie?

core 2 duo to za słaby proc żeby wkładać tam cokolwiek mocniejszego od HD6850 i to po mocnym OC , poza tym nie chodzi tylko o GHz ale też o różnice w cache czy szyny danych procesorów , E7300 (3M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB) - E8200 (6M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Edytowane przez rewox
Link to post
Share on other sites

No tu można polemizować bo miałem E6750 później traf chciał że w ręce wpadł mi E7300. Poczytałem trochę o obu prockach w necie, przejrzałem testy i cóż to za dziwna sprawa. Na pierwszy rzut oka E7300 to odchudzony E6750 ma mniej cachu, wolniejszą szynę, a mimo to w testach i grach jest wydajniejszy, niedużo ale jednak. Więc nie przeceniałbym pamięci procesorów i szyn na jakich pracują

"główne różnice w budowie obu procków:

- szyna FSB: 1066MHz w E7300 przy 1333MHz w E6750.

- 4MB cache L2 w E6750 w stosunku do 3MB w E7300

- obsługa rozszerzeń SSE4.1 w E7300"

Edytowane przez Tulio20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...