Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, potrzebuje słuchawek do gier ale też filmów i muzyki. Słuchawki powinny być zamknięte (zależy mi na izolacji dźwięku) i muszą mieć wtyczkę 3,5mm cena maks 400zł.

Znalazłem kilka ciekawych produktów: AKG GHS 1 http://www.techfanat...wych-akg-ghs-1/

Corsair HS1A http://www.benchmark..._HS1A-3861.html

Asus Vulcan (są trochę droższe ale mają pochlebne opinie) http://pl.asus.com/P...set/Vulcan_ANC/

Czytałem jeszcze wiele dobrego o HD 555 i HD 485 ale są to słuchawki otwarte.

Mam kartę dźwiękową Bang & Olufsen ICEpower, jestem otwarty na nowe propozycje i proszę o szybką i rzeczową pomoc. Dziękuje i pozdrawiam.

 

PS.: Fajnie by było gdyby istniała możliwość odsłuchu ich w sklepie (Bielsko - Biała, Katowice, Tychy)

Link to post
Share on other sites

@Up. Sporo ponad budżet

kurde, ależ się sennki cenią na święta, jeszcze niedawno po 5 stówek z haczykiem a tu nagle taka niespodzianka

to samo z moimi HD215, kupiłem za 200, a teraz bez 4 nie pochodź, mam nadzieję, że im przejdzie, bo wypadną z obiegu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kurde, ależ się sennki cenią na święta, jeszcze niedawno po 5 stówek z haczykiem a tu nagle taka niespodzianka to samo z moimi HD215, kupiłem za 200, a teraz bez 4 nie pochodź, mam nadzieję, że im przejdzie, bo wypadną z obiegu

Ja je kupiłem dosyć dawno temu za 410 zł i plułem sobie w brodę, bo trzy miesiące później można było je kupić za jakieś 320 zł. ;p

Link to post
Share on other sites

Ja ogólnie nigdy nie używałem słuchawek do grania bo jakie bym nie kupił to były niewygodne i tylko przeszkadzały lub nie pasowały na baniak jak trzeba (mój baniak w rozmiarze M).

Ostatnio kupiłem te Vulcan od Asusa i powiem że po dłuższym graniu nie czuję że je mam na głowie-są bardzo mięciutkie i przyjemne,a pomimo mojej "wąskiej" głowy trzymają się bardzo dobrze.

W grach dzwięk jest ok,ale do słuchania muzyki to rewelacji nie ma (możliwe że dzwięk nie jest zbyt rewelacyjny bo nie używam żadnego odtwarzacza do muzyki tylko prosto z itunes bez jakiejkolwiek ingerencji w ustawienia dzwięku).

Ps.są holernie wygodne i nie słychać kompletnie nic jak kobita coś dziamgoli ;)

Link to post
Share on other sites

Wcale nie wymagają nie wiadomo czego. Od biedy i z integrą mogą grać (tak np. chodzą teraz u mojego brata i jest zadowolony).

Absolutnie się nie zgodzę, jak dla mnie bez odpowiedniego wzmocnienia sygnału te słuchawki grają średnio, jak za tą cenę. Testowałem je na "integrze" Realtek HD, zewnętrznej karcie

Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro (USB) oraz na "ThunderBolcie" (posiada wzmacniacz słuchawkowy). Dopiero na tej ostatniej słuchawki grały tak jak powinny- warte swojej ceny, a tak to dostawały "łupnia" od AKG GHS 1, po zmianie karty nie jest to już takie oczywiste- które słuchawki są lepsze ;)

Link to post
Share on other sites

ale oferują znacznie mniej od wyżej wymienionych. Nie wspominając już o nie najlepszym wykonaniu.

Mi chodziło głównie o to że za całkiem rozsądne pieniądze masz wporzo słuchawki. Wiem że są nowsze i lepsze ale też droższe. Co kto lubi;)
Link to post
Share on other sites

Podpinając się do tematu.

 

Razer Chimaera, czy ASUS ROG Vulcan ANC? Które byście wybrali i dlaczego?

 

Obecnie używam Sennheiser HD 555 oraz mikrofonu Logitech podpięte do karty ASUS Xonar Essence ST. Potrzebuję słuchawek z mikrofonem w jednym.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie ASUS ROG Vulcan ANC? Recenzje w Internecie są jednoznaczne: bdb produkt. Sennheiser PC360 kosztują ponad 700 zł, czyli o ponad 200 zł więcej. Maksymalnie jestem wstanie wydać 500 zł.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...