Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość darkatraz

Na zwyklego ENB nie jest zamkniety. Wystarczy pliki wsadzic do folderu glownego. Wiem bo pelno jest filmikow.

 

Ma ktoś z Was może na stanie SEPP 2.0 i update 2.1 bo zależy mi na tym ENB, a od azgana nowych linków długo nie uracze :/ :/

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja chcialbym zobaczyc czy ten SEPP bedzie dzialal z innymi grami niz tylko Skyrim bo jest to tak naprawde ENB z wieloma modyfikacjami, a surowy ENB dziala z kazda gra obslugujaca DX9.0c :P

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skyrim Total Enhancement Mod Pack 1.4

Tylko z torrenta można jeszcze pobrać. Plik waży 4.11GB.

Szkoda, że "azgan" usunoł swoją krwawice, ale pokłon dla niego.

Nawet bym go na browara zaprosił jakby mi tak skonfigurował Skyrima jak na screenach :)

 

Szukam Skyrim Enhancement Post Process 1.3 -1.7, szczególnie 1.3.

Czy ktoś byłby tak łaskawy i go wrzucił na tą lub inną stronę. Ewentualnie przesłał na meila waży tylko 1.5 mb

 

Przeszukałem już chyba cały net i nigdzie tego nie mogę znaleść. Nawet na chińskich stronach są linki ale nieaktywne.

Edytowane przez marshal
Link to post
Share on other sites

używam 1.6 z drobnymi własnymi zmianami, jakbyś był zainteresowany PWbtw robi całkiem dobrą robotę z New Vegas

 

Dzięki za pomoc::)

 

Tutaj stronka z różnymi modyfikacjami zobaczcie sami:

http://translate.goo...ved=0CCYQ7gEwAA

Fakt, że wyjdzie to tłumaczenie z japońskiego po polskawemu ale da się odczytać bardziej jak po japońsku.

 

 

Jak ktoś przetestował lub przetestuje dobrą modyfikacje to niech napisze. :)

Edytowane przez marshal
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chcę zacząć modować Skyrim przy pomocy STEP - Skyrim Total Enhancement Project (STEP v2_2_0a ).

Używał ktoś tego poradnika???

 

Texture Pack Combiner użyłem dzisiaj tego programu,polecam wszystkim którzy chcą zoptymalizować swojej mody.

 

http://wiki.step-project.com/Texture_Pack_Combiner

 

tu macie listę modów jakie możecie połączyć w jeden mod.

Fajne jest to że każdy może dobrać sobie rodzielczość modów,przez co jego skyrim będzie chodziło płynie na każdej karcie.

 

 

 

 

przesadziłem chyba z rodzielczoscią niektórych modów które użyłem,użycie vram dla karty dochodzi przeważnie do 1980mb,raz mi przekroczyło 2040mb i gra się poprostu wyłączyła.

Czy w grzę zobaczę dużą róznicę między 1024<2048<4096 dla tekstur(texture) jeśli mój monitor ma rodzielczość 1920x1200?

 

W STEP( gra ma być jak najbardziej podobna do orginału) polecają tylko Project ENB i Enhanced Vanilla ENB.Właśnie skończyłem edytować texture pack combanier (wszystkie dodatkowe mody,ProjectParallax także) Teraz chcę wybrać ENB mod i zastanawiam się nad tymi dwomaSKYRIM ENHANCED SHADERS FX - ENB by Tapioks,Cinematic Lighting ENB - CLENB - by HD6,tylko pytanie czy będą one kombatybilne z TPC i modami które tam użyłem?

Czytałem że można uzyskać jeszcze lepszy efekt gdy użyjemy z ENB Realistic Lighting With Customization,tylko nie jestem pewien czy odnosi się to do wszystkich ENB?

 

Skyrim: High Resolution Texture Pack (Free DLC)

HD Textures DLC Fix

Bethesda Hi-Res DLC Optimized by Vano89

Unofficial Skyrim patch by Kivan and Arthmoor

USKP addon

 

Jak powinłem przedytować INI gdy używam tych wszystkich modów? Które się powinno odznaczyć w data file?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam, wiem, ze odgrzewam kotleta, ale chcialem odswiezyc sobie Skyrima i zagrac od nowa, ale ze wszystkimi modami graficznymi, ktore potrafia upiekszyc gre. Temat jest dosc rozlegly i nawet momentami dosc stary, dlatego chcialbym zapytac, czy jest jeden zestaw modow  graficznych w postaci .rar lub .exe, ktory zawiera wszystkie najwazniejsze i najlepsze mody graficzne do Skyrim, bo nie umiem sie rozeznac  :)

Poszukiwalem download'u wspomnianego Skyrim Total Enhancement Mod Pack 1.4, ale nie ma juz zadnego zrodla. Nawet nie mam pojecia, czy jest to najlepszy zestaw, czy moze sa bardziej zaawansowane, tudziez znowsze wersje. 

Ktos sie orientuje, moze cos polecic? :) Duza rozdzielczosc tekstur i ulepszona woda to priorytety :)



Anyone, anything? :)

Edytowane przez st4lk3r
Link to post
Share on other sites

Wszystko posciagalem i co? Poza tym, ze poziom zamiast sekunde laduje sie 10 sekudn nie widze wielkich roznic. Czy ktos porownywal oficjalne tekstury od Bethesdy z tym: 

http://skyrim.nexusmods.com/mods/607

Zastanawiaja mnie suche fakty, ktore lepsze, czy moze moga dzialac oba mody jednoczesnie?

Link to post
Share on other sites

Wrzucilem oba. O ile oficjalny jest na liscie i jest 'zaptaszony', to tekstury 2K nie sa na liscie modow. Gdyby chociaz to bylo pozamieniane przy wrzucaniu do folderu z oryginalnymi, ale nie. Rozpakowalem wersje full, wrzucilem do folderu Data/Textures, dodalo sie, zadnego pliku /esp i rowniez roznicy jakos wzgledem oficjalnego nie widze. Wiec dziala to w ogole, czy nie? :)

Link to post
Share on other sites

@st4lk3r

Wersje full czego? Mod był w formacie .esp? Pliki esp mają pierwszeństwo przed normalnie wrzucanymi teksturami. Sprawa wygląda tak:

a) Jeśli mod był w formacie esp: Gra wybrała jako "ważniejszy" oficjalny dlc dlatego jeśli jakieś tekstury w modzie i dlc się powtarzają to te z modu nie są używane. W takim wypadku trzeba użyć programiku (którego nazwy niestety nie pamiętam), który ustawiał mody w odpowiedniej kolejności.

b) Jeśli mod nie jest w formacie esp: Musisz rozpakować oficjalny dlc z teksturami, wrzucić je do odpowiednich katalogów, potem to samo zrobić z dlc fixem i na koniec wrzucić pliki moda.

Link to post
Share on other sites

Oczekiwalem poprawy jakosci wzgledem oryginalu. Badz, co badz, Skyrim od premiery nie zachwycal rozdzielczoscia tekstur :) 

 

Mod to same tekstury, bez .esp, wrzucilem do folderu textures, nawet nic nie pozamienialo, tylko dorzucilo i tyle. W grze nie da sie odczuc, ze te nowe tekstury dzialaja. Oficjalne od Bethesdy maja plik .esp i widac je na liscie modow, tamtych nie widac nigdzie :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...