Skocz do zawartości

TV 42 LCD FULL HD & GTX 285


Recommended Posts

pociesze Cie,

 

na nvidi mam ustawione

 

filtrowanie anizotropowe x16

wygladzanie krawedzi x8

 

na wymuszeniu

 

gtx 280 i plynnie gram na telewizorze 40 cali full hd w prototype, prince of persia, bionic commando i kazda inna gre, zero lagow, zero przycinek nic tylko sie cieszyc gra.

Link to post
Share on other sites

Ja tez mam GTX280 na full hd z anizo x16 itp.

Wszystko smiga bez zajakniecia (poza crysisem i crysisem warhead w ktorych trzeba zejsc w dol z AA :P)

 

Co do TVkow, to cokolwiek wezmiesz od samsunga/sony co bedzie mialo w specce 1080p i 3 wyjscia HDMI to bedziesz zadowolony :bicz:

Link to post
Share on other sites

Tu kolego DIXON sie mylisz,tak samo zaczynalem od neca 1280x1024 obecnie benqu 1680x1050 i wiem że są spore różnice w rozdzielczościach monitorów ALE przy tv lcd odgrywają dużo większą role od monitorów cale,które potęgują wrazenia i frajde z samej zabawy czyli dowolnej gry i to mi sie podoba

 

GreQonE jade teraz na rozdziałce 1680x1050 crysis AAX4 lub 8 tzn. przy full hd będe musiał całkiem wyłączyć AA czy będe też musiał zjechać z very high na high??

 

druga sprawa zrobiłem 2 klipy filmowe z udziałem gry GRID i programem przekonwertowałem do hd-ready i full hd,podłączyłem przez pena do samsunga 32 cale full hd , pierwszy klip hd-ready szedł na samsungu w formacie 16:9 co prawda byly po bokach czarne paski , drugi klip full hd szedł w formacie 4:3.

Może ktoś wyjasnic dlaczego klip full hd nie był wysfietlany w natywnej rozdzielczosci tv???

 

zrobiłem równierz zdjecia aparatem cyfrowym 6mln pikseli,wrzuciłem na pena i podłaczyłem do samsunga tego samego i wyłacza dostep do pendrive bo nie widzi zdięć,tu też pytanie skoro aparat 6mln pikseli daje rozdzielczość 2816x2112 i przekracza natywną rozdzielczość tv full hd to ma prawo tv nie widzić zdięć czy automatycznie ma dopasować do swojej natywnej rozdziałki???

 

Przypomne że zrobilem te testy w samsungu u kumpla,zastanawia mnie teraz czy zrobić to samo na innych markach np. w media markt , czy uznać te bajery w tv lcd za nie dopracowane jeszcze bo raczej to ostatnie bardziej przemawia do mnie po tym co sprawdziłem,ok rozumie ze nie są to podłączenia przez hdmi czy dvi ale rozdzielczość natywna powinna zostac wykorzystana w sytuacjach które opisałem powyżej

 

i na koniec prosze mi wytłumaczyć jaka jest różnica po między 1080p 1080i ,co jest lepsze pozdro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...