Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja tam dalej nie jestem za tym procem brał bym i5.Np taki bf3 mocno obciąża procka.Wiem jak kolega miał 2 rdzenie w bad company 2 to nie dało sie grać zmienił na 2500k i nagle dziwnym sposobem 70 fps-ów sie zrobiło cud?Masz TU ciekawy artykuł.BOX jeżeli nie bedziesz podkrecal to spoko chociaż pewnie bedzie glosny przy duzym obciążeni.Lepiej od razu założyć jakiś dobry cooler żeby później płyty nie wyjmować chcąc założyć inny.

Edytowane przez lukas1910
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurde to może by mi jednak ktoś skleił coś z tym i5, cena niech zamknie się w 3000 zł (w tym Sidewinder x4, Creatvie Aurvana Live, Silentium PC Gladius 800= około 180+220+220=640zł). I jeszcze tak poza tym poleci mi ktoś jakąś kartę dzwiękową pod te słuchawki Aurvany (taka do 200 zł) Na 90% kupuje na morele.net więc oferty z tej stronki były by mile widziane :D ;>

Edytowane przez ckaka
Link to post
Share on other sites

Kurde zestawik naprawdę niczego sobie :) Bardziej mi się podoba ta opcja z i5, ale nich inni się wypowiedzą :> Będzie miodzio chyba, dzięki OGROMNE za zaanagażowanie :)

Edit. Na daną chwilę wyszło mi 3300 z collerem dodatkowym, bez 3180. Jak by tak dolar poszedł w dół, i ceny świąteczne zniknęły to by było idealnie. Może ktoś znajdzie jakieś tańsze, a dobre zamienniki :)

 

ODŚWIEŻAM. Skleiłem coś trochę innego, co sądzicie: http://www.morele.net/inventory/info/LOTw1f/

Cena przekracza o 300 zł, ale myślę że po nowym roku ceny spadną i wtedy będzie cud miód i orzeszki. BTW. Wszystko kompatybilne? Jakieś inne wydajniejsze zamienniki w tej cenie? Dzięki za zaangażowanie

Edytowane przez ckaka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...