Skocz do zawartości

GTX 560 ti BF3


Recommended Posts

Asus za drogi i głośny, Gigabyte ma problemy ze stabilnością (ponoć nowe sterowniki to poprawiają, lub obniżenie taktowania o kilkadziesiąt Mhz) MSI trochę głośny lecz nie ma z nim problemów. TF II z 24 miesięczną gwarancją dostaniesz za 864zł, warto dołożyć do 3 letniej: http://www.saturion.pl/product/119460/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_560Ti_MSI_TWINFROZ_OC_1024MB_PCI_E_TWINFROZ_OC.html

Tu masz Hawk: http://www.karen.pl/product/121738/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_560Ti_MSI_1024MB_PCI_E_HAWK.html

Edytowane przez KOXsu
Link to post
Share on other sites

Asus jest głośny :P ale ma wydajne chłodzenie

Hwak jeśli ma zagrzać się do 90 stopni musi mieć zegary 1050Mhz. Przy 950Mhz nie przekracza 70, jeśli przestawisz na cichą pracę będzie cicha. Jeśli nie zależy Ci na mocnym OC to weź TF II, ja nie żałuję swojego wyboru.

Edytowane przez KOXsu
Link to post
Share on other sites

Asus ma głośne chłodzenie. Gigabyte ma problemy z napięciami.

 

Jak bierzesz to bierz MSI GTX560Ti HAWX wydajność zbliżona do gtx570

 

 

Nie ma przesadzać z głośnością? Chcesz posłuchać jak wyje na 100%?

Sam mam problem z wyciszeniem go i jedynym dla mnie wyjsciem jest kupno chłodzenia na GPU.

Edytowane przez Anoizmrox
Link to post
Share on other sites

nie, zainstaluj sobie teraz MSI Afterburner i masz tam kilka suwaków. Będziesz mógł ustawić by włączał się przy starcie. Interesuje Cię suwak Core Clock którego ustawisz na 900 i zatwierdzisz. Będziesz mógł również zmniejszyć napięcie o 100mv. Karta nie przekroczy 55 stopni.

Link to post
Share on other sites

Aha ok wielkie dzięki :) Czyli to zmniejszy temperaturę, a rdzeń i te sprawy się nie zmniejszą... ok jeszcze raz dzięki

 

A przy gigabycie ten hawk jest dużo lepszy bo już byłem na 100% przekonany , żeby go kupić a teraz po tych słowach to już nie wiem, sorry że tak truje ale nie zdecydowany jestem

Link to post
Share on other sites

Witam, mam pytanie chciałbym sobie pograć w battlefielda 3 na ustawieniach ultra

 

żeby pograć na ultra w BF3 potrzebne jest również mocne cpu , rozumiem że masz przynajmniej Phenoma II x4 ?

 

jaki masz zasilacz - marka i moc ?

Edytowane przez rewox
Link to post
Share on other sites

będę miał I5, zasilacz Amacrox Warrior AX450-PNF 400W... ale będzie nowy.... MSI hawk jakiego potrzebuje ?

powinno styknąć choć z OC lepiej ostrożnie ( no i procka jak najszybciej zmień na jakiegoś Quada , bo przy tym e8200 karta w pełni skrzydeł nie rozwinie ) , choć dobrze by było pomyśleć o jakiejś nowszej kontrukcji :

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/majkel/GTX560/wykresy/NRF/mocload.png

Edytowane przez rewox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...