Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Ba, zapomniałem dodać, że na dniach dojdzie na tą gładką ścianke za monitorkiem Ledzik 40-42 cale do GT5 na PS3 i jazda :P Fakt musze dorwać jakiś kubełek, przydałoby się jakieś urządzonko a'la "ręczny" by sobie można było podriftować :P

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Niezłe a ledzik nie na ścianę tylko zamiast monitora.

 

na haku zawiesze z regulowanym kątem, pochyle troche w strone biureczka i bedzie elegancko. tylko do ps3 :)

 

btw żeby byłą jakoś Full HD to tzreba podłączać PS3 do TV kablem HDMI a nie eurozłączem ? Bo podłączyłem ps3 do innego TV właśnie eurozłączką i jakość wyświetlania samego PS menu była kiepska

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Nie gram na dwóch na raz. Drugi jest dokupiony ponieważ programuję i dużo wygodniej się to robi na 2 monitorach niż na jednym. Kupiłem 2 identyczny, bo nie chciałem widzieć różnicy między obrazami.

 

22 cale ?

23 cale

 

@up fajne stanowisko i dużo sprzętu, dałbym plus gdyby nie pady od ps3 ;D

To akurat od PS2, a na dodatek pożyczone :D

Link to post
Share on other sites

Nie gram na dwóch na raz. Drugi jest dokupiony ponieważ programuję i dużo wygodniej się to robi na 2 monitorach niż na jednym.

Ja również nie wyobrażam sobie "pracować" na jednym monitorze. Mam dwie dwudziestki czwórki i zastanawiam się nad trzecim, bywa,że miejsca zaczyna brakować. Czasem jak coś mam robić na lapku to chory jestem na samą myśl o tym.

Link to post
Share on other sites

Arunia bardzo uporządkowane stanowisko, drzwi czasem nie przeszkadzają?

Nie jest źle z tymi drzwiami zawsze praktycznie zamknięte :) albo lekko uchylone. Teraz i tak jest więcej miejsca niż dawniej miałem na starym biurku które nie było narożne. Uporządkowane bo przed Świętem porządki zrobiłem a nieraz to było grubo :D

Link to post
Share on other sites

okar bajzel, heh ;p I darkwarez w tle... ;> arunia19 - świetne stanowisko, nie wsadzasz nóg do kompa bo widze otwarty

darkwarez to przeszłość od dziś ... w stanach nie działają żadne turbobity itd .. strasznie sie wkur****em ;/

 

chce do PL !

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...