Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

No jeszcze kilka rzeczy zostało podświetlenie nad klawiaturami, porty USB w blacie, listwy zasilające i przewody muszę uporządkować ogólnie to co widać na fotkach wszystko mnie kosztowało ok 300 zł, a jak by nie było za 300 zł takiego dużego nie kupię a tym bardziej na dwa komputery.

Jak już wszystko ukończę dam fotki.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja tam, przynajmniej na razie, nie zamierzam sobie kamienia u szyi wiązać... Żeby jeszcze, Ci ludzi w związkach z rodziną, faktycznie tacy szczęśliwi byli... a co ja słyszę po znajomych ? Zapierdziel, nerwy, rachunki, brak czasu... Zapierdziel, nerwy, rachunki, brak czasu... Zapierdziel, nerwy, rachunki, brak czasu... Zapierdziel, nerwy, rachunki, brak czasu... Jakieś radości ? Jakieś uczucia ? - coś tam kiedyś było, przed ślubem. Teraz, nie ma na to nawet czasu... Sorry Gregory, nie ubliżając nikomu, ale ja *******ę taki układ. %-)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@Up

 

Ta. To jest Gołębiewski. Chyba najlepszy hotel w Karpaczu w sumie.


@BIGPUN

 

Uważaj, gdzie kąpiesz dziecko. %-) Jedna z opinii o tym hotelu z neta. :wariat:

 

 

Wchodzac do tego hotelu 30czerwca2013 o godz 20 zauwazylem ze jakis pan leje z duzego niebieskiego karnistra na ktorym widoczna byla trupia czaszka jakoms gesta ciecz do zewnetrznego basenu i brodzika (bardzo dobrze widoczne od wejscia do hotelu) co odrazu mnie jakos do korzystania zniechecilo ale nic , wszedlem do srodka w celu wynajecia pokoju , zaczolem mowic po co przyszedlem ale zadzwonil telefon i pani rcepcjonistka kazala mi czekac !!! Nie poczekalem Wychodzac popatrzylem sobie na jakies duze ryby w akwarium i opuscilem ta posiadlosc Zatrzymalem sie w pobliskim pensjonacie (2 nocki za 108zl gdzie w hotelu golebiewski kosztowala by jedna 435zl) Podsumowanie : Male przytulne pensjonaciki ze swieza i bardzo dobra kuchnia sa duzo lepsze niz ogromny hotel (widoczny z kosmosu) ktorego jedyna atrakcja sa baseny z podejzana substancja - Jezeli uwazasz ze nie mam racji napisz do mnie

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No na pewno coś na grzyby czy bakterie. Przecież to norma. :) Wiadomo, że ludzie tępi i wiele im nie trzeba, by zaraz sensację mieć, że w Gołębiewskim baseny zatrute. Do tego jeszcze dochodzi czynnik polskiego bólu du*y - jego stać na Gołębiewskiego a mnie nie - więc jest dodatkowy powód do obrzutki błotem. :D

 

Jadłem raz obiad w tym hotelu przy okazji i generalnie zrobił na mnie niezłe wrażenie, ale znajomy, który jest fanatykiem marki twierdzi, że on jest "biedny" w porównaniu z ich kompleksami, na przykład na Mazurach...

Link to post
Share on other sites

Mam złotą kartę do Gołębia i zawsze spędzam w tych hotelach urlopy. Mikołajki bardzo lubie, ale zakochny jestem w widoku z okien w karpaczu. Co do ceny jak się jedzie samemu to wychodzi drogo. Z całą rodziną się opłaca. Na miejscu jest przedszkole, salony gier, boisko, lodowisko, baseny, jakieś sale tv do tego dzieciary małą stołówkę i wodopój z sokami do oporu. 3 posiłki, wóda i browary do oporu (poza basenem).

Ha!! Moja fota trafiła na fanpage Gołębia na FB:)

Link to post
Share on other sites

10%zniżki na pobyt i 15%zniżki na dodatkowe jedzenie i picie (jakieś driny wymyślne czy desery, lub kolacje na z daniami na życzenie)

Z tego co wiem można sie zameldować na kartę znajomego bez karty;) ot bo kolega ma ale zapomniał dać itp.

 

Dziś cały wieczór odpowiadałem na służbowe maile. Więc fota jest bez offtopu...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...