Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Jezeli slonce bezposrednio nie swieci to co go to obchodzi? Szybciej wiatraczki pochodza i tyle, i tak ich nie uslyszy. Jedyny minus to jak wilgoc wlesie przy deszczu z mocnym wiatrem i zrobi zware, albo milosnik cudzej wlasnosci odkryje cenna rzecz na zewnatrz az proszaca sie o sprywatyzowanie.

pomyslałem o wszystkim, mam alarm na tarasie a taras jest 3m nad ziemia, komputer pracował juz 22 miesiace na balkonie,

stał pod stolikiem nakrytym cerata w poprzednim mieszkaniu. Najlepiej działał w nocy przy -22C krecił sie jak dziki a i gry pieknie smigały :]

Link to post
Share on other sites

A naped optyczny masz wewnatrz domu, czy za kazdym razem na taras wyskakujesz?? ;P

z napedu korzystam moze ze 3 razy w roku jak instaluje jakis interesujacy tytuł ale mam USB wypuszczone wiec z odtwarzaczem zewnetrznym nie bedzie problemu :)

Link to post
Share on other sites

monitor - philip 272c4 - 27 cali, 2560x1440, około 2300 PLN



najs buda  :D

 

mam 5 bud w domu i niewiem co zrobić z kompem ;)

 

silentiumpc brutus m23

modecom x-station (budżetówka bez emocji)

xigmatek asgard

zalman z9 plus

zalman z5 plus

 

:rotfl:

Link to post
Share on other sites

Kabelki :3

Ale i tak fajne :D

Z tymi kabelkami możnaby się pomęczyć :P

http://www.bankfotek.pl/image/1502642.jpeg

..ale jak siedzę to nie widzę, a jak idę to podsuwam fotel i tez nie widać XD Ostatnio kupiłem te opaski i wszystkimi kablami w domu "pozarządzałem" Jeszcze tyle zostało ;).

 

Ooo fajna lampka :)

Które to wg Ciebie ta lampka?

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Chyba ten czarny kabelek po lewej, od zasilania, wpięty do rozdzielacza, który jest wpięty do gniazdka, a router chyba tam jakiś jest, co za nim kabel idzie :P

Dokładnie, może tak to dziwnie wyglądać.

Link to post
Share on other sites

JAK MOŻESZ TAK ROBIĆ !!!! Czemu subwoofer jest ściśnięty ?? musi być minimum 20 cm od każdej powierzchni, a od strony głośnika niskotonowego minimum 30! W tedy mógłbyś zobaczyć prawdziwą moc tych głośników, zamiast dudnienia.

 

Zresztą przez chwile myślałem że to moje geniuski sw-hf 6000 ale nie :P 

 

Ogółem fajnie, tylko miejsce kompa też tak dziwnie.

Link to post
Share on other sites

Ale tu nie chodzi o głośność tylko o brzmienie :P tzn weź go np na środek pokoju, zobaczysz ten łał przy 20-30 % głośności, przy filmach fajnie się ogląda na 45% rly mówie sam testowałem swój zestaw na setki sposobów i dopiero jak odkryłem niskotonowca i ma ogromną przestrzeń ( bo bok jedyne 15 cm tył i lewy ) to czuć te dreszcze :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...