Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Najwidoczniej Ci sprzętowi tak mają :) Mam kolegę - mega zdolny, np. sam zbudował robota i dalej go rozwija, sam sobie robi broń do airsoftu. Bałagan w swoim "gabinecie" ma taki że jak dla mnie bardziej przypomina wysypisko śmieci niż pokój. On sam twierdzi "nie jest źle, co trzeba to znajdę, a może kiedyś posprzątam". :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Stanowisko pracy 4 letniej dziewczynki.
http://i.imgur.com/VWUYmGz.png

 

 

Tak wygląda w dni jak przychodzi do niej koleżanka. W 10 minut wszystko jest posprzątane w kancik.

Mam nadzieję, że wyrobię w niej ten nawyk.


 

 

Pokaż piwnicę, prooooooszę !
 

 

Benchmark Cribs - maso edition

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Rzadko do piwnicy zaglądasz?

 

Rzadko rzadko bo zazwyczaj wracam z niej trochę wcięty. Z prawej strony pudełka od Driving Force Pro leży jeszcze z 15 browarów (żabkowe wielosztuki).

 

 

 

taki tam porządek:)

 

Jest lepiej niż na biurku ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Reszta kabli pospinana i ukryta za biurkiem

 

Po przeprowadzce spędziłem 2h na układaniu kabli pod biurkiem... po efekcie spagetti rozwalonego po całej kuchni jaki osiągnąłem stwierdzam, ze albo ja jestem lewy, albo nie da się schować kabli :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Po przeprowadzce spędziłem 2h na układaniu kabli pod biurkiem... po efekcie spagetti rozwalonego po całej kuchni jaki osiągnąłem stwierdzam, ze albo ja jestem lewy, albo nie da się schować kabli :)

Da się :-) stosuje uchwyty mocowane do tylu biurka, kable grupuje i wkładam w peszle. Te mocuje do uchwytów. Zabawy trochę jest, najgorzej jak przyjdzie coś wymienić/dodać ze sprzętu bo trzeba wszystko rozbierać i układać na nowo.

Efekt wart jest pracy. Koszt zakupu wszystkiego co potrzebne do ułożenia moich kabli to ok. 20zł.

A co do wysokości TV, jak siedzę wygodnie w fotelu to wzrok mam idealnie na wysokości środka ekranu. Nie jestem przesadnie wysoki, mam 185cm.

Link to post
Share on other sites

U mnie 5 monitorow, dwa komputery, trzy laptoki, dwa tablety, kilka zestawow myszek i klawiatur plus papierzyska, ladowarki, atomizery, o dzizas...

 

Nie jest źle, ja mam na ścianie 25 telewizorów z wykresami i sondami, obok 10 telewizorów z sondami tv, dla siebie laptop plus dwa monitory, kilka telefonów testowych, trzy stacjonarne służbowe, swoja służbowa komórka i jedna bidna myszka :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie jest źle, ja mam na ścianie 25 telewizorów z wykresami i sondami, obok 10 telewizorów z sondami tv, dla siebie laptop plus dwa monitory, kilka telefonów testowych, trzy stacjonarne służbowe, swoja służbowa komórka i jedna bidna myszka :)

I masz tak mało miejsca, że musisz korzystać z klawiatury ekranowej, bo na tradycyjną nie ma miejsca... :D
Link to post
Share on other sites

A nie, z miejscem na biurku nie mam większego problemu :) Poza tym sala dosyć spora i wysoka :)

 

Tylko z klimą problemy przez te wszystkie TV które generują strasznie dużo ciepła. Są chłodzone tylko od tyłu przez klime z serwerowni, a z przodu jak kaloryfery :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...