Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Te meble mają około 17 lat, są starsze ode mnie. Przeznaczenie jest takie, że rozkłada się na tym mapy projektowe :D Piter, ty nie masz nóg, że tak mało miejsca na nie masz %-) ?

Edytowane przez mi1996
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mapy projektowe.... Hmmm z Nysy jesteś ? Chodzisz tam do szkoły, w sensie studiujesz ? To może znasz pewnego Sławka ze Stronia %-)

 

Aaaa sooorrry nie doczytałem, starsze od Ciebie, więc na pewno nie znasz :)

Link to post
Share on other sites

Sławka nie znam, a tym bardziej ze Stronia %-) Tato ma firmę i dlatego potrzebuje takie biurko. Szczerze powiedziawszy jest bardzo wygodne przy robieniu czegokolwiek. Nigdy mi jeszcze miejsca nie zabrakło :D Teraz idę do pierwszej liceum. Tak z Nysy jestem :]

 

Piter, a co to za ustrojstwo na lewo od woofera, takie czarne. To podpórka na nogi czy co %-)

 

A woofer wsadził bym po lewo od biurka, tam gdzie leży ta książka.

Link to post
Share on other sites

@Kubapomocny15

Tak, robione na zamówienie u stolarza. Ta cała zabudowa, szafki, szuflady, duża szafa i regał (stoją z tyłu) są u niego robione. W zasadzie wszystko co mam w domu jest robione u niego %-)

 

Teraz muszę ogarnąć kable w środku PC %-) OCZ ma je za krótkie i czekam na przedłużki.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ja myślę jak centrum dowodzenia tu przerobić bo biurko ładne i solidne ale wzglem komputera/ów strasznie niewygodne... tylko, że pokój zaprojektowany na sztywno... segment na miarę pod jedną ścianę, półki z karton gipsu... jak by się tego pozbył to by zaprojektował coś sensownego a tak jest to nieruszalne.

 

Biurko (stół) narożne pod CRT mi się marzy bez szuflad i półek tak aby było miejsce na nogi z boku :) A tak zamiast CRT mam LCD i mało miejsca po lewej stronie tam gdzie nogi mogę postawić i pół biurka po prawej, na której jest tylko lampka bo przecież tam nie usiądę. o chyba, że nogi utnę... a szkoda by było ucinać bo się przydają :)

 

Foto zapodałem chyba na pierwszej stronie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...