Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Wakacje wakacjami, ale bany same się nie rozdadzą :)

 

U mnie podobnie:

laptop - jest

samochody - są, jeżdżą za oknem w ilości kilkunastu na minutę

woda - jest, w dystrybutorze, ale przynajmniej zimna

piwo - jest, w sklepie na dole

wysoka temperatura - jest

 

Biuro bez klimy rulz %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ogarniete kable

 

W sensie wypieprzone w cholere :D ?

Czy masz patent na niewidzialne kable?

Bo z tej perspektywy to tam w ogóle kabli nie ma, chyba że jesteś takim przeciwnikiem kabli że nawet zasilajacy i DVI/HDMI/Display do monitora jakoś przytwierdziłeś do tej wąskiej podstawki monitora żeby widać nie było.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites
W sensie wypieprzone w cholere ? Czy masz patent na niewidzialne kable? Bo z tej perspektywy to tam w ogóle kabli nie ma, chyba że jesteś takim przeciwnikiem kabli że nawet zasilajacy i DVI/HDMI/Display do monitora jakoś przytwierdziłeś do tej wąskiej podstawki monitora żeby widać nie było.

 

 

Coś mi mówi że posprzątał, postawił, cyknął fotę i podłączył :)

Przez otwory tylnej obudowy nic nie widać ...

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites

wszystkie kable są pod stołem, z perspektywy od przodu nie ma widać przewodów wogole :)

 

Doszły głośniki, wiec 2 kabeli wiszą, ale nie jest źle :D Pasek led skierowany na sciane :)

 

p.s. nic nie jest ułożone do zdjęcia, po prostu przewody idą za pc, do monitora są przytwierdzone do nóżki wiec nie ma ich widać :)

 

http://iv.pl/images/77576757926778599303.jpg

 

http://iv.pl/images/71453570036790672026.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Kable po prostu swobodnie równo wiszą, pod stołem mam zamontowany rozdzielacz, wszystkie kable są podklejone :)

 

Dało by się to zrobic lepiej, ale póki co nie chce mi się :D

 

yukki,

Niedługo wpada większe biuro z Ikei, ława jest tylko chwilowo :)

 

http://iv.pl/images/72511289430190965071.jpg

Edytowane przez shiftanc
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dlaczego stare? To ma dopiero rok, więc trochę wcześnie na wymianę. Nie kręcą mnie meble, mają być tylko funkcjonalne, dobrze jak nie widać na nich kurzu po dwóch dniach i to właściwie wszystko czego od nich wymagam. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Drzwi stare, ale od "mojej" strony modyfikowane  %-). Nie będę robił generalnego remontu na stancji, i tak sporo zrobiłem, wliczając w to gładź w pokoju i łazience. ;)

http://s5.ifotos.pl/img/IMAG0073j_wqenesa.jpg

 

Worm, a kto Ci te plazmę doradzał? :P

Tak, P50GW30, wcześniej była P42S10e

 

Silver Fox, HK 980. Sprzęt całkiem fajny jak na te pieniądze, ale po dwóch latach już przestał zaskakiwać. Tak jak był oczkiem w głowie tak teraz po prostu "jest". To ogólnie nie są jakieś "fajerwerkowe" konstrukcje. Jamki z wyglądu zdają sie być kolumnami wulgarnymi, 25 centymetrowe przetworniki niskotonowe niczym z Altusów, trzy średniotonowe grające w sumie to samo, bo zwrotnica nie ma na nie osobnych kanałów, ale mimo to one grają bardzo neutralnie. Bass jest, zwłaszcza pod h/k, ale on nie dominuje tylko zaznacza to co trzeba. Może to własnie zasługa mocnej (na papierze) sekcji średniotonowej. Wysokie tony nie odchodzą od tego, wszystko jest po prostu zgrane, może nawet aż zbyt grzeczne. Ale ma to swoje plusy, zwłaszcza gdy skacze się po skrajnych gatunkach muzycznych i jednocześnie chce się obejrzeć film albo pograć (a tutaj wybuchy czy tłuczone szkło zadowalają chyba wręcz bardziej niż muzyka). 

 

Nie wiem w jakim kierunku iśc dalej w kwestii audio. Myślałem o dokupieniu zamkniętego subwoofera, ale do 1500zł, albo o zmianie S608 na JBl L880/890 tyle że te wycofali, robią jakieś tam studio 280/290 ale nie miałem okazji posłuchać... Chciałbym je pierw porównać albo do moich eSek, albo do JBL es bądź L, bo tych zestawów słuchałem, jeszcze wzmacniacz powinien być ten sam, a o to nie łatwo. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Studio 270/280/290 słuchałem jak sam zabierałem się do tematu, optymalne były 280, było nawet ok, zacząłem szukać używek podobnych kolumn bo początkowo planowałem mniejszy budżet i trafiłem na JBL E80 / ES80, ale z czasem posłuchałem więcej modeli i JBL'e odpadły pod względem szczegółowości i góry, Monitor Audio czy już o moich Zensorach nie wspomnę je rozkładają. JBL amerykańska firma typowo dla amerykańskiego ludu, kolumny dobre do mocnej heavy-metalowej muzy, czy ciężkiego rock'a, klimaty Metallici. Do bardziej zróżnicowanej i wyrafinowanej muzyki szedłbym w innym kierunku. Aczkolwiek ja wszystkiego słuchałem na swoim wzmaku, Denon PMA720AE, być może na HK coś się zmieni.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...