Skocz do zawartości

Recommended Posts

iphone 16gb nowy z ue lub półroczna używka z PL

Bez zbędnego fanboystwa dobrze wiemy że IP 4 nie dorówna SGS II a tym bardziej Nexusowi, lecz i ja mam sentyment do Apple ale trzeba myśleć z głową. Chyba że autor tematu zdecyduję się dozbierać kaski i zakupić IP 4S lub Nexusa tutaj już zależy do czego będzie używany telefon
Link to post
Share on other sites

Jeżeli szukasz porządnego i wydajnego HTC i możesz wydać ok. 1500 zł to tylko Sensation. Dodatkowym plusem jest duża szansa na bardzo szybką aktualizację do ICS. Jeżeli jednak chcesz trochę zaoszczędzić to możesz się pokusić o HTC Desire S, HTC Incredible S lub HTC Desire HD. Wszystkie trzy mają niemal takie same podzespoły - mniej wydajny niż w Sensation, jednordzeniowy procesor, mniej wydajną grafiką (Adreno 205, w Sensation jest nowszy i szybszy Adreno 220). Cała trójka różni się niemal tylko wyświetlaczem:

Desire S - S-LCD 3,7"

Incredible S - S-LCD 4,0"

Desire HD - LCD 4,3" - podobno najsłabsze odwzorowanie kolorów i jasność z całej czwórki

 

Co najważniejsze wciąż nie wiadomo czy którykolwiek z jednordzeniowców HTC dostanie Androida 4.0. Moim zdaniem albo Sensation, albo jeżeli chcesz trochę zaoszczędzić i lubisz nieduże telefony to Desire S. Jeżeli jednak 3,7" to dla Ciebie za mało, możesz zastanowić się nad Desire HD lub Incredible S, ale osobiście odradzam, lepiej dołożyć do Sensation.

Edytowane przez jack_rackham
Link to post
Share on other sites

Ten Android ICS 4.0 to nic dobrego.Kolega ma go od jakiegoś czasu na HTC i ciągle rozłącza połączenie po ok.1/2 minutach rozmowy,nawet próbował mi wcisnąć że to przez antenę w moim iphone,ale ja mam 4s.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...