Skocz do zawartości

TV LCD 42 FULL HD


Recommended Posts

Witam,sprawa jest następująca chciałbym zakupic produkt jak w temacie,

Przedewszystkim podłączony do komputera do karty gtx285 czy spadek fps przy full hd był by znaczny? i tu pytanie do tych co mają jak wrazenia z gier itp.

Nie zalezy mi na bajerach typu internet itd. to co najwazniejsze to jakość obrazu,100hz,pełny pakiet potrzebnych wej/wyj,no i USB-jak wygląda sytuacja z filmami bo nie które tv nie wysfietlają napisów?

Co byście polecali ewentualnie linki do ciekawych produktów,cena takiego tv 2500-2700zł lub taniej jesli byla by mozliwość.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

FullHD nie jest niczym innym jak wysoką rozdzielczością. W zależności od gry FPSów będzie mniej, ale to nie wiem czy znacząco mniej, gdyż nie podałeś do jakiej rozdzielczości chcesz abyśmy się ustosunkowali.

 

Wrażenia z gier są w brew pozorom różne. Generalnie TV jest do konsoli, na której gramy padem, siadając sobie wygodnie na kanapie (gdzieś czytałem, że niektórzy ludzie używają TV do telewizji - co za dziwaki). Do PC mamy raczej typowe monitory, coraz częściej o przekątnych 22, 24, 26/7 cali.. Dlaczego? Bo większość PC-towców to fun'i FPSów, a w te w znacznej większości gra się myszką i klawiaturą, a te z kolei są przy biurku o głębokości 600-700mm, tak więc uzyskujemy max 1,2 metra między głową a panelem. Nie odradzam Ci dużej przekątnej - sam taką chcę :lol:. Po prostu zastanów się nad użytkowaniem tego na co dzień.

 

A co do samego TV to w tej cenie dostaniesz świetne PLASMy Panasonic'a. Model P42S10E ma wszystko czego potrzebujesz, ale daje niewymiernie ładniejszy obraz niż LCD. Niestety wyświetlanie na PLASMIE nieruchomych obiektów może prowadzić do "powidoków" tak więc moją radę potraktuj bardziej jako ciekawostkę, chyba że nie przeszkadza Ci drugi, mały monitor do Windowsa i internetu (swoją drogą niezłe rozwiązanie patrząc na pobór mocy PLASMy, czy nawet LCD 42 cale).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...