Skocz do zawartości

6870 xfx I wielki problem !


Recommended Posts

Witam

Niestety z tego co wypatrzyłem moja karta jest jakby popsuta tzn. nie aktywne wygładzanie krawędzi 4,8 nic nie pomaga wszystko jest poszarpane w rozdzielczości 1680x1050.

 

Druga sprawa to na obiekty pierwszo planowe np broń gdy wejdą na wodę albo niebo to brzegi się rozmywają i stapiają z wodą i z niebem.

 

2 razy widziałem też artefakty w bullet storm np wielkie czarne słupy wystające z głów postaci.

 

Na grafike mam jeszcze ponad rok gwarancji , tak więc chyba ją oddam.

proszę o info co mam robic ew zmiana biosu / stery obecna 11.8

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Wyłącz CCC, może wymusza różne efekty niezależnie od ustawień graficznych w grze. Przeinstaluj sterowniki, directx. Skontroluj temperatury. Jak to nie pomoże to na Twoim miejscu skorzystałbym z obsługi gwarancyjnej, od tego przecież jest.

Link to post
Share on other sites

Zanim gwara sprawdź sam sprzęt ;)

Ściągnij, o ile jeszcze nie masz, furmarka odpal na podstawowym taktowaniu i obserwuj temperatury, jak będą zwiechy możliwe że sprzęt nie domaga, dodatkowo przetestuj pamięci karty programikiem vmt.

Jak nie wyszperasz go w necie to rzuć maila na PW to Ci podeślę ;)

 

Edyta:

http://www.programosy.pl/program,video-memory-stress-test.html

 

<pozdro>

Edytowane przez RAKU 44
Link to post
Share on other sites

Ok dizięki za odpowiedzi

Po wyłączeniu ccc jest jakby lepiej ale nadal krawędzie są postrzępione.

Co do testu to obecnie mam zapuszczony mem test i furmark -temperatury po 7 min

sensor 1 -86

sensor 2 -93,5

sensor 3 -89,5

 

Obroty auto - 39 %

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

sensor 1 -86 sensor 2 -93,5 sensor 3 -89,5 Obroty auto - 39 %

Oczywiście rozumiem, że te temperatury są dodatnie :) Masz bardzo wysokie temperatury jak na tak niskie obroty wentylatorów na karcie.

W programie MSI Afterburner ustaw obroty na manual i daj 100% skontroluj jakie będziesz miał temperatury po tym zabiegu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...